دوشنبه|28 اسفند 1396|01 رجب 1439|19 March 2018
زمان انتشار: 1396/05/21 - 11:50 |

اولين جلسه كميته فرهنگي آموزشي اربعين استان چهارمحال وبختياري برگزار شد

اولين جلسه كميته فرهنگي آموزشي اربعين استان چهارمحال وبختياري با حضور اعضاي اين كميته در سالن جلسات حج و زيارت استان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج ، در اين نشست كه به منظور ايجاد هماهنگي و برنامه ريزي بين اعضاي كميته انجام شد حجت الاسلام والمسلمين اسماعيلي مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و مسئول كميته فرهنگي آموزشي ستاد اربعين استان با بيان اهداف تشكيل اين جلسه ، وظايف اعضاي كميته و اهميت و ارزش معنوي حماسه پياده روي اربعين حسيني را يادآور شد.

وي ضمن تشريح اقدامات و فعاليت هاي انجام شده در كميته فرهنگي و آموزشي اربعين 95 ، بر فراهم نمودن بستر مناسب براي حضور روحانيون جهت تبليغ و ترويج اربعين حسيني در ميان مردم تاكيد كرد.

حجت الاسلام اسماعيلي حضور معنوي و با معرفت زائران را در مراسم اربعين حسيني بسيار مهم برشمرد و گفت: در اربعين امسال تلاش داريم با بهره گيري از روحانيان فعال و موفق در عرصه عتبات عاليات، زمينه حضور حداكثري زائران را فراهم كنيم.

در ادامه جلسه هريك از اعضاي كميته به ايراد نقطه نظرات خود در خصوص مراسم پياده روي اربعين پرداخته و آمادگي خود را براي برگزاري هرچه باشكوه تراين مراسم معنوي اعلام كردند.

در پايان جلسه طرح هاي مصوب آموزشي و فرهنگي اربعين 96 جهت بررسي و اجرا به اعضاي اين كميته ارائه شد.
برچسب ها:اربعين - كميته فرهنگي - چهارمحال


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: