دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/05/22 - 11:07 |

ورود دومين كاروان حج جانبازان سرافراز به مدينه منوره

دومين كاروان جانبازان سرافراز و يادگاران سال هاي حماسه و ايثار دفاع مقدس وارد مدينه النبي شدند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج ، دومين كاروان جانبازان سرافراز سال هاي دفاع مقدس صبح امروز وارد مدينه منوره شدند وحجت الاسلام والمسلمين سيد جواد مظلومي معاون فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري به همراه چند تن ازمسئولين بعثه و ستاد عمليات حج در مدينه منوره از اين سرافرازان درفرودگاه استقبال كردند.

بر اساس اين گزارش، دركاروان 123 نفري جانبازان سرافراز ميهن اسلامي 68 جانباز از جمله 14 جانباز ويلچري و همراهان آنان حضور دارند و درمدينه مضجع شريف پيامبراكرم (ص) و قبور ائمه مظلوم بقيع (ع) را زيارت خواهند كرد.

جانبازان سرافرازميهن كه برخي بر روي ويلچر قرار داشتند و يا با كمك همراهان خود راه مي رفتند دربدو ورد به حريم نبوي با شاخه هاي گل و شكلات استقبال شدند .

درچهره يكايك اسوه هاي صبر و مقاومت، شور و شعف خاصي به چشم مي خورد و چند تن از آنان خطاب به مسئولين بعثه و سازمان حج گفتند بسيار خوشحالند كه به سفر حج مشرف شده اند.

يكي از جانبازان درحاليكه شاخه گل دردست و همراه همسرش حركت مي كرد، اظهار داشت: روند خروج از فرودگاه ورفتار ماموران سعودي طبيعي و خوب بود و انشاءالله بتوانيم از فضاي معنوي سفر حج هرچه بيشتر بهره ببريم و با دست پر به ميهن بازگرديم.

آقاي مهران فرشيد سرپرست حج و زيارت استان تهران نيز درحاشيه مراسم استقبال از كاروان جانبازان گفت: كاروان 17651 از تهران كه جانبازان و همراهانشان از يازده استان را درخود جاي داده پنج روز در مدينه منوره اقامت خواهند داشت و تمهيدات لازم براي اسكان و پذيرايي از اين عزيزان انديشيده شده است و پس از آن براي انجام مناسك حج، عازم مكه مكرمه مي شوند.

وي افزود: اولين كاروان جانبازان سرافراز كشورمان شب گذشته از مدينه راهي مكه شد.

گفتني است امسال 86 هزار 500 زائر كشورمان از 20 ايستگاه پروازي براي انجام مناسك حج به سرزمين وحي سفر مي كنند.برچسب ها:جانبازان - مدينه - حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: