دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/05/22 - 16:13 |

نخستين همايش روحانيون و معين هاي كاروان حج تمتع در مكه مكرمه برگزار شد

نخستين همايش روحانيون و معين هاي كاروان حج تمتع با حضور بيش از 210 روحاني و معين كاروان ها در محل هتل "بلد الطيب" مكه مكرمه برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مكه مكرمه، در اين همايش با تاكيد بر اجراي برنامه هاي ابلاغي بعثه مقام معظم رهبري و عمل كردن به دستور العمل هاي ارائه شده، توضيحات لازم به روحانيون و معين هاي كاروان هاي حج تمتع در زمينه برگزاري مسابقات فرهنگي و حضور فعال زائران و روحانيون در نمازهاي جماعت مسجد الحرام ارائه شد.

موضوع فعاليت هاي فرهنگي قبل از ايام تشريق در كاروان ها براي فرهيختگان، طرح مودت، ياوران حجاج، تجليل از خانواده ايثارگران و شهدا از موارد ديگري بود كه جزئيات آن در اين همايش تشريح و نكات مورد نظر به روحانيون و معين هاي كاروان ها توضيح داده شد.

در ادامه اين همايش، برخي مسائل فقهي مرتبط با انجام اعمال و مناسك حج توسط نماينده بخش استفتائات بعثه مقام معظم رهبري با تكيه بر نظرات مختلف مراجع عظام تشريح و در پايان به سوالات روحانيون و معين هاي كاروان در اين زمينه پاسخ داده شد.

همايش معينه هاي كاروان هاي حج تمتع نيز پنجشنبه اين هفته در مكه مكرمه برگزار خواهد شد.

دومين همايش روحانيون و معين هاي كاروان هاي حج تمتع هفته آينده به صورت منطقه اي تشكيل مي شود؛ يكشنبه هفته آينده همايش روحانيون كاروان هاي مناطق 4 و 5 به صورت متمركز در يك مكان و روحانيون كاروان هاي مناطق 1، 2 و 3 نيز به همين شكل به صورت مشترك برگزار خواهد شد.برچسب ها:روحانيون - مكه -همايش - حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: