دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/05/22 - 18:13 |

در جلسه روحانيون بعثه در كربلا تأكيد شد؛

اهميت آموزش‌هاي سه‌گانه در سفر عتبات

جلسه صبح يكشنبه روحانيون و مداحان بعثه مقام معظم رهبري در كربلا، صبح امروز در هتل جواهر اين شهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع‌رساني حج از كربلاي معلي، حدود 40 تن از روحانيون و مداحان كاروان‌هاي اعزامي كشورمان كه به تازگي وارد اين شهر شده‌اند، امروز در جلسه‌اي با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، حجت‌الاسلام والمسلمين بهجتي، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلا و حجت‌الاسلام كياپاشا، رابط فرهنگي بعثه كربلا شركت كردند.
بر اساس اين گزارش، در جلسه امروز روحانيون و مداحان كاروان‌هاي ايراني، حجت‌الاسلام بهجتي با تأكيد بر ارائه آموزش‌هاي سه‌گانه در سفر عتبات گفت: اين سفر از نظر احكام، تفاوتي با سفر عمره ندارد؛ پس آموزش را فراموش نكنيد.
وي با بيان اينكه آموزش‌هاي سه‌گانه شامل آموزش‌هاي اخلاقي، آموزش‌هاي اعتقادي و آموزش‌ احكام و مسائل شرعي است، از روحانيون و مداحان خواست تا تمام همت خود را در اين راه به‌كار گيرند.
در اين جلسه، همچنين حجت‌الاسلام كياپاشا با تشكر از روحانيون و مداحاني كه كاروان‌هايشان را براي استفاده زائران از برنامه‌هاي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا به برنامه‌هاي حرمين شريفين و خيمه‌گاه حسيني دعوت مي‌كنند، بر رعايت شأن روحانيت و ذاكر اهل‌بيت عليهم‌السلام در جريان اين سفر تأكيد كرد.
يادآور مي‌شود، جلسه روحانيون و مداحان كاروان‌هاي حاضر در كربلاي معلي، روزهاي فرد در بعثه مقام معظم رهبري در اين شهر برگزار مي‌شود.
انتهاي خبر/
 . . . . . .برچسب ها:روحانيون-بعثه-كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: