دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/05/22 - 21:02 |

معاون وزير حج عربستان در ديدار هيات كنسولي ايران :

باهدف ارايه بهترين خدمات آماده ايم هرگونه مشكل احتمالي زايرين را حل كنيم

"عبدالرحمن بيجاوي "‌ معاون وزير حج عربستان روز يكشنبه در ديدار هيات كنسولي ايران در مدينه منوره ؛ بر پايبندي كشورش به ارايه خدمات مناسب به ضيوف الرحمن تاكيد كرد و گفت :‌ با هدف ارايه خدمات مناسب آماده ايم هرگونه مشكل احتمالي زايرين را حل كنيم.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ؛‌ معاون وزير حج عربستان در ديدار " سعيد خرازي " رييس هيات كنسولي وزارت امور خارجه كه در مدينه منوره مستقر است ؛ گفت كه وي و همكارانش در طول شبانه روز آمادگي دارند تا نظرات ستادهاي حج را استماع و مشكلات احتمالي زائرين را رفع كنند.

در اين ديدار در خصوص ارائه خدمات مناسب و تسهيل در امور اجرايي زائرين در مبادي ورودي و خروجي به مدينه منوره تبادل نظرشد و راهكار اجرايي پيگيري امور كنسولي زائرين بررسي و مشخص گرديد.

در اين جلسه طرفين بر ارائه بهترين خدمات به زائرين و رعايت احترام و عزت آنها تاكيد و اتفاق نظر داشتند مواردي كه بعنوان مشكل در امور زائرين مشاهده مي شود، مطرح و مقرر گردد با دستور مساعد معاون وزير حج عربستان در اسرع وقت پيگيري شود.

در اين ديدار كه " اكبر رضايي " رييس ستاد عمليات مدينه نيز حضور داشت ؛‌ طرفين برانجام مفاد توافقنامه امضاء شده بين سازمان حج و زيارت و وزارت حج عربستان تاكيد كردند.

يادآور مي شود هيات 10 نفره كنسولي وزارت امور خارجه ايران به رياست «سعيد خرازي» 12 مرداد ماه وارد مدينه شد و هم اكنون با استقرار در ستادهاي حج دو شهر مكه و مدينه آماده ارايه خدمات كنسولي به زايران ايراني است.


برچسب ها:حج - مدينه - كنسولي - ديدار


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: