پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/07 - 13:09 |

سرپرست حجاج ايراني در ديدار رئيس بعثه مجلس اعلاي اسلامي عراق:

جنايات تكفيري ها و داعشي ها در عراق رو به پايان است

حجت الاسلام والمسلمين آقاي سيد حيدر حكيم رئيس بعثه مجلس اعلاي اسلامي عراق به همراه هيئتي از علماي اين كشور، با حجت الاسلام و المسلمين قاضي عسكرسرپرست حجاج ايراني درمكه مكرمه ديدار و گفتگو كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، در اين ديدار نماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت ، با بيان اقدامات صورت گرفته براي اعزام زائران ايراني به عربستان ، گفت : تاكنون باعمل به مفاد توافقنامه امضاء شده ميان دو طرف ، روند و فضاي نسبتا خوبي را شاهد بوده ايم و اميدواريم اين فضا تا پايان عمليات حج ادامه يابد.

حجت الاسلام والمسلمين حيدر حكيم نيز به انتشار برخي ازتبليغات منفي در فضاي مجازي عربي عليه حج اشاره وتاكيد كرد: باحضور زائران ايراني در كنار زائران ديگر كشورهاي اسلامي، اين تبليغات خنثي شد.

بررسي و تبادل نظر درباره آخرين تحولات عراق و پيروزي هاي چشمگير رزمندگان عراقي در مبارزه با تروريست هاي تكفيري از ديگر محورهاي مورد بحث دراين ملاقات بود و هيئت عراقي گفت: پرونده تروريست ها در اين كشور درحال بسته شدن است و انشاءالله با پاكسازي نقاط اشغال شده ، سازندگي نقاط آسيب ديده با سرعت بيشتري آغاز شود.

دراين ديدارسرپرست حجاج ايراني با آرزوي موفقيت، عزت و سربلندي براي دولت و ملت عراق، حضورگروهك داعش درعراق را رو به پايان دانست وتاكيد كرد: ريشه فتنه تروريست هاي تكفيري بزودي درعراق خشكانده خواهد شود وانشاءالله عراقي ها شاهد عمران ، آباداني و رشد و شكوفايي كشورشان خواهند بود.

وي افزود: خوشحاليم كه عراق درحال رسيدن به نقطه مطلوب است و انشاءالله عزت و سربلندي ملت عراق روز بروز بيشتر شود.

وي به پيروزي هاي بدست آمده درمبارزه با تروريست ها درعراق ، سوريه ، لبنان و ديگر كشورها اشاره و خاطرنشان كرد: درچنين وضعيتي بايد براي معرفي اسلام رحماني و عقلاني و ضد تروريزم به جهانيان تلاش كرد.

نماينده ولي فقيه آزادي تلغفر بدست نيروهاي رزمنده عراقي در ظرف چند روز را دستاوردي بزرگ براي ملت و دولت عراق دانست و گفت: تروريست ها بعداز آزاد سازي موصل دريافتند كه ديگر نمي توانند مقاومت كنند و در عراق جايي ندارند.

وي با تاكيد بر اينكه جنايات تكفيري ها و داعشي ها در عراق رو به پايان است ، افزود: در چنين شرايطي بايد به سرعت عمل كرد تا قضيه داعش درعراق پايان يابد.

دراين ديدار حجت الاسلام والمسلمين سيد حيدر حكيم نيز لزوم پاكسازي و آغاز سازندگي در نقاط آزاد شده از چنگال تروريست هاي تكفيري در عراق را يادآور شد و نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت اظهارداشت : عراق كشوري ثروتمند است و با توجه به نيروي انساني فعال و با نشاطي كه دارد زمينه براي آباداني و توسعه اين كشور فراهم است.برچسب ها:بعثه - حكيم - عراق - مجلس اعلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: