چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/08 - 13:51 |

عكس/ صفوف نماز در خيابان‌هاي كربلا در آستانه عرفه

با ورود انبوهي از زائران عراقي و خارجي به كربلاي معلي، علاوه بر سخت شدن ورود و تردد در حرم‌هاي شريف و بين‌الحرمين، صفوف نماز جماعت به خيابان‌هاي اطراف كشيده شده است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع‌رساني حج از كربلاي معلي، امروز و در فاصله دو روز مانده به روز عرفه (طبق تقويم رسمي عراق) زائران زيادي از سراسر اين كشور و كشورهاي ايران، لبنان، قطر، بحرين، هندوستان، پاكستان، بنگلادش، افغانستان و ... خود را براي حضور در ايام نوراني عرفه به عتبات عاليات و شهر مقدس كربلا رسانده‌اند.
امروز صبح چهارشنبه، زائراني كه قصد شركت در نماز جماعت صبح حرم امام حسين عليه‌السلام را داشتند، به نحوي با فشردگي جمعيت روبه‌رو شدند كه اجباراً نماز خود را در صفوفي كه به خيابان‌هاي اطراف حرم كشيده شده بود، بجا آوردند.
اين در حالي است كه به نظر مي‌رسد زائران بيش‌تري تا جمعه (روز عرفه) وارد كربلا شده و اين جمعيت، ساير نقاط شهر را نيز تحت تأثير قرار دهد. به گفته مسئولان ستاد عمليات شمسا، كربلا از حدود 25 هزار زائر ايراني كه به طور رسمي به عتبات عاليات سفر كرده‌اند، ميزباني خواهد كرد.
انتهاي خبر/
 صفوف نماز در اطراف حرم امام حسين عليه‌السلام صفوف نماز در اطراف حرم امام حسين عليه‌السلام صفوف نماز در اطراف حرم امام حسين عليه‌السلامبرچسب ها:نماز جماعت-عرفه-جمعيت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: