دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/10 - 19:27 |

زايران ايراني لباس احرام از تن درآورند

دهها هزار زاير ايراني كه براي ادامه انجام مناسك حج ابراهيمي در سرزمين منا مستقر شده اند ؛ پس از رمي جمرات و قرباني و تقصير ؛ جامه احرام از تن به درآورند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ؛ " نصرالله فرهمند " مديرعمليات حج اعلام كرد : همه كاروان هاي حجاج كشورمان " رمي جمرات " در روز دهم ذي الحجه را انجام دادند و در خيمه هاي منا مستقر هستند.

وي گفت : طبق برنامه ريزي هاي انجام شده ؛ آخرين گروه از زايران كشورمان ؛ ساعتي قبل رمي جمرات را انجام داده و به خيمه هاي خويش بازگشتند.

فرهمند با تبريك فرارسيدن عيد سعيد قربان به همه حجاج كشورمان گفت : بحمدالله با وجود گرماي هوا در سرزمين منا ، با تدابير پيش بيني شده زايران ايراني اين مرحله از مناسك حج را بدون مشكل به پايان رساندند.

وي اضافه كرد : حضور نيروهاي راهنما و هيات پزشكي در مسيرهاي منتهي به جمرات و بازگشت زايران به خيمه ها ؛ بسيار براي زايران كشورمان دلگرم كننده و آرامش بخش بود.

مديرعمليات حج گفت : واحدهاي امدادي ؛ به شماري از زايران مسن و سالخورده كه در مسير بازگشت به خيمه ها نيازمند راهنمايي بودند ؛ خدمات لازم را ارايه كردند.برچسب ها:حج96 - منا - فرهمند


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: