دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/06/12 - 23:30 |

رضايتمندي زايران از فعاليت گروههاي راهنمايان حجاج باعث قوت قلب خادمان ضيوف الرحمن است

مسئول گروه راهنمايان حجاج ؛ رضايتمندي زايران از فعاليت گروههاي راهنماي زايران بيت الله الحرام را باعث قوت قلب خادمان زايران در حوزه راهنمايان و ستاد گمشدگان دانست .
حجت الاسلام و المسلمين صحبت الله رحماني روز يكشنبه در پايان عمليات انتقال و جابجايي زايران از سرزمين منا به مكه مكرمه گفت : بيش از 300 نيروي اين گروه با لباس هاي متحدالشكل به صورت شبانه روز در طول ايام تشريق در خدمت زايران بودند.

وي با بيان اين مطلب كه در روزهاي اخير شماري از زايراني كه در بازگشت از جمرات ؛ مسير كاروان خود در منا را گم كرده بودند ؛ توسط نيروهاي راهنما شناسايي و به كاروان هاي خود تحويل شدند.

حجت الاسلام رحماني گفت : باتوجه به اينكه امروز اخرين روز از حضور كاروان هاي زايران كشورمان در سرزمين منا بود بسياري از زايراني كه هتل هاي آنان فاصله چنداني با جمرات نداشت پياده به هتل ها بازگشتند كه 75 نيروي راهنماي حجاج در مسير جمرات تا هتل زايران مستقر شدند تا خدمات راهنمايي لازم را به زايران ارايه كنند.

وي گفت : باتوجه به گرماي هوا ؛ چندين ايستگاه پذيرايي صلواتي در مسير بازگشت زايران ايجاد شده بود.

وي افزود : بسياري از زايران با ابراز محبت نسبت به نيروهاي راهنما ؛ در هنگام تردد در مسيرها از اين عزيزان تشكر و قدرداني مي كردند كه رضايتمندي زايران كشورمان از خادمان خود در بخش راهنمايان حجاج ؛ موجب قوت قلب ماست.


برچسب ها:راهنمايان - رحماني - گمشدگان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: