چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/13 - 11:20 |

120 كاروان زايران ايراني فردا (سه شنبه ) از مكه عازم مدينه منوره مي شوند

رييس ستاد مدينه منوره از اعزام نخستين گروه از زايران ايراني از مكه مكرمه به مدينه منوره خبر داد و گفت : در نخستين روز از اعزام زايران مدينه بعد به شهر پيامبر ؛ 120 كاروان فردا ( سه شنبه ) عازم مدينه منوره خواهند شد.
" اكبر رضايي "‌ رييس ستاد مدينه منوره روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به سرزمين وحي گفت : همه امكانات و تسهيلات لازم براي حضور زايران كشورمان در مدينه منوره آماده شده است .

وي گفت : هم اكنون نيروهاي اجرايي و ستادي و واحدهاي مربوطه از جمله آشپزخانه ها و تداركات در مدينه در آمادگي كامل بسر مي برند.

رييس ستاد مدينه پيش بيني كرد ؛ نخستين گروه از زايران كشورمان بعد از انجام مناسك حج ابراهيمي و وداع با شهرمكه مكرمه ؛‌شامگاه سه شنبه در هتل هاي خود در مدينه منوره مستقر شوند.

رضايي با اشاره به شرايطز و وضعيت هتل هاي شهر مدينه و كيفيت پايين تر اين هتل ها نسبت به هتل هاي شهر مكه مكرمه ؛ از زايران كشورمان خواست تا همكاري و تعامل بيشتري با خدمت گزاران خود در شهر مدينه داشته باشند.

وي گفت : دوره اقامت زايران مدينه بعد در شهرپيامبر (ص)‌؛ همان پنج شب و شش روز است و ممكن است براساس برنامه زمانبندي پروازها ؛ چندساعت مدت اقامت زايران كمتر و يا طولاني تر از پيش بيني هاي انجام شده باشد.

رييس ستاد مدينه ابراز اميدواري كرد : بعد از انجام اعمال خوب و شرايط مطلوب زايران كشورمان در مكه مكرمه ؛ حجاج ايراني اقامت خوبي را در مدينه منوره داشته باشند.

86 هزار و 300 زاير ايراني در مناسك حج ابراهيمي شركت كردند.
برچسب ها:حج - رضايي - مدينه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: