دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/06/14 - 00:21 |

تاكيد سرپرست حجاج ايراني بر لزوم رفع اشكالات و نواقص حوزه حج

نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني به هماهنگي موجود ميان بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت اشاره و تصريح كرد: بايد با كمك هم مشكلات ونواقص حوزه حج را برطرف كنيم.
حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر كه امروزدرنشست رئيس و اعضاي نظارت و بازرسي بعثه مقام معظم رهبري سخن مي گفت با اشاره به تحولات جديدي كه در حوزه حج رخ مي دهد، تصريح كرد: درساختار و شيوه هاي اجرايي بايد تجديد نظر صورت گيرد و طرح تعالي حج مبناي خوبي است تا نكات مورد نياز اصلاح شود.

وي بر لزوم پرهيز از موازي كاري ميان بعثه و سازمان حج تاكيد كرد و گفت: سياستگذاري هاي بخش هاي مختلف همراه با نظر كارشناسي را ارائه نماييد تا براي رفع نقايص درحوزه حج و اصلاح ساختار مورد استفاده قرار گيرد.

دراين ديدار كه رئيس سازمان حج وزيارت نيز حضور داشت آقاي حميد محمدي با اشاره به اينكه حج امسال در سايه مديريت و پيگيري هاي حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر تحقق يافت ، اظهار داشت: فرآيندهايي كه اجرا مي شود قابل اصلاح و ارتقاء است و درجلسات مشترك بايد به خروجي واحد برسيم.

وي موفقيت هاي حج امسال را يادآور شد و خواستار ارائه راهكارهاي جديد درحوزه هاي مختلف حج از جمله تغذيه و تداركات و مسكن گرديد و افزود: بايد با كمك يكديگر و دست در دست هم كارها را پيش برده و آنچه را كه قابل تحقق است انجام دهيم.

اين گزارش حاكيست درابتداي اين جلسه آقاي حسين اسماعيلي مدير دفتر نظارت و بازرسي بعثه مقام معظم رهبري نيز از فعاليت هاي اين واحد گزارش داد و گفت: در حج امسال همه يك دل و يك صدا براي ارائه خدمات به زائرين تلاش كردند تا مشكلات دركوتاه ترين زمان رفع شود.

وي با تاكيد براينكه حج امسال خوب انجام شد، گفت: براي استفاده بهينه از فرصت ها ، بازنگري در مسايل حوزه حج ضروري است .برچسب ها:قاضي عسكر - محمدي - بازرسي - حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: