سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/15 - 07:57 |

معارفه رييس ستاد كاظمين و مسئول بازرسي بعثه برگزار شد

در مراسم معارفه جاوري به عنوان رئيس جديد ستاد كاظمين و عسكري به عنوان مسئول بازرسي بعثه مقام معظم رهبري به حاضرين معرفي شدند. .
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كاظمين، دراين مراسم حجت الاسلام و المسلمين احساني مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين با تبريك اعياد قربان و غدير و استناد به آيه شريفه قَالَ الَّذِي عِنْدَهُ عِلْمٌ مِنَ الْكِتَابِ أَنَا آتِيكَ بِهِ قَبْلَ أَنْ يَرْتَدَّ إِلَيْكَ طَرْفُكَ» اظهار داشت: اميرالمومنين علي(ع) علم الكتاب را به همراه دارند و بين علم من الكتاب و علم الكتاب فرق بسياري وجود دارد و اين مايه افتخار شيعيان است كه چنين امام بزرگواري دارند و به شيعه بودن خود افتخار مي كنند.

در اين مراسم علي بيگ، سرپرست ستاد عمليات شمسا در عراق با اشاره به اهميت خدمتگزاري به زائران عتبات عاليات گفت: پذيرفتن مسئوليت در عتبات يك مقام و منصبي است كه اهل بيت عليهم السلام عنايت كرده اند و اين توفيق بزرگي است كه در خدمت زائرين هستيم و بايد قدر اين نعمت را بدانيم و از حق زائر دفاع كنيم.

در ادامه جلسه، رئيس ستاد كاظمين نيز با تاكيد بر اينكه در عتبات عاليات از هيچ خدمتي نسبت به زائرين نبايد غفلت كرد، خاطرنشان كرد: اين حق زائر است كه با بهترين خدمات به زيارت نائل شود و اگر ذره اي در اين مسئوليت كوتاهي به عمل آيد بايد جبران شود چون كه از مصاديق بارز حق الناس است.

همچنين عباسي مسئول امنيت نمايندگي سازمان حج و زيارت در عراق نكاتي را در مورد امنيت عراق بيان كرد.

دراين جلسه جاوري به عنوان رئيس جديد ستاد كاظمين و جانشين شمس الله هريجي و عسكري به عنوان مسئول بازرسي بعثه مقام معظم رهبري به حاضرين معرفي شدند و جلسه با مديحه سرايي ذاكر اهل بيت به پايان رسيد.برچسب ها:كاظمين - ستاد - احساني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: