پنجشنبه|31 خرداد 1397|06 شوال 1439|21 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/18 - 17:24 |

سومين ديدار نماينده سرپرست حجاج با زائران در مدينه؛

مادر دو شهيدي كه در مدينه به فرزندانش پيوست/تقدير از نماينده ولي فقيه

حجت الاسلام والمسلمين احمد عابدي نماينده سرپرست حجاج ايراني روز شنبه همزمان با عيدغدير خم به ديدار زائراني از استان هاي تهران،‌ گيلان،‌ اصفهان و آذربايجان غربي رفت.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مدينه منوره، ديدار امروز اما متفاوت با روزهاي قبل بود چرا كه مصادف با عيد غدير بود و علاوه بر آن در جمع زائراني بود كه يك مادر شهيد را در روزهاي اخير از دست داده بودند.

اين روزها زائران هر فرصتي براي صحبت با مسئولان بعثه بويژه نماينده سرپرست حجاج در مدينه پيدا مي كنند، يك چيز ورد زبانشان است؛ سلام ما را به آقا برسانيد و بگوييد نگران حجاج نباشند.

زائري مي گفت با وجود همه توطئه هاي پشت پرده براي حج اما به لطف خدا و تدبير رهبري نظام اين راه براي ما گشوده شد؛ البته بايد از نماينده ولي فقيه هم قدرداني كنيم كه محكم بر سر مواضع خود ايستاد و از برپايي حج دفاع كرد.

زائر ديگري امنيت و آرامش ايرانيان را مديون قاطعيت رهبر انقلاب و سپاه پاسداران مي دانست و بانويي از خطه اصفهان آرزو مي كرد انشاء الله فرزندان ما خدمتگزار مقام معظم رهبري باشند.

اما گوشه و كنار اين بازديد همه سخن از يك بانو مي كردند؛ بانويي كه دو فرزندش را تقديم انقلاب كرده بود و پس از بجا آوردن حج و خارج شدن از احرام؛ دعوت حق را لبيك گفت و به فرزندان برومندش پيوست.

«ربابه آزادگان قمي» مادر شهيدان مصطفي و محمد آزادگان،‌ اعزامي از استان تهران دو روز پيش دار فاني را در جوار بارگاه ملكوتي رسول اكرم(ص) وداع گفت و از جمع همسفرانش جدا شد.

نماينده سرپرست حجاج ايراني كه معمولا بدون هماهنگي و سرزده به ديدار زائران ايراني مي رود، مطلع نبود كه اين مادر شهيد در همين هتل (جلنار السلام) ساكن بوده اما هنگام بازديد، اغلب زائران نشاني اين مادر شهيد را مي دادند و از ويژگي هاي اخلاقي و بارز اين مادر مي گفتند.

حجت الاسلام عابدي با اطلاع از اينكه دختر اين مادر شهيد در حال حاضر در هتل حضور دارد،‌ براي عرض تسليت به ديدارش رفت و خطاب به او گفت: كسي كه حج انجام مي دهد از همه چيز پاك است و بخشش خداوند شامل حالش شده است.

نماينده سرپرست حجاح ايراني در مدينه منوره، تصريح كرد: اين مادر شهيد در بهترين حالت به ملاقات خدا رفته و با اولياي خدا محشور خواهد بود چرا كه دعوت حق را لبيك گفتن در چين زمان و مكان مقدسي،‌ سعادتي بزرگ به شمار مي آيد.برچسب ها:حج96 - مدينه منوره - زائران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: