چهارشنبه|01 فروردين 1397|03 رجب 1439|21 March 2018
زمان انتشار: 1396/06/18 - 22:06 |

ديدارمسئولان و كاركنان بعثه ، سازمان حج و مركز پزشكي با سرپرست حجاج ايراني

مسئولان،‌ روحانيون و كاركنان بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت همچنين معاون و جمعي از كاركنان مركز پزشكي حج و زيارت در سالروز عيد غديرخم با نماينده ولي فقيه و سرپرست حجاج ايراني در مكه مكرمه ديدار كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر در اين ديدارها كه امروز در محل بعثه مقام معظم رهبري برگزارشد، با تبريك عيد ولايت و امامت ، ابرازاميدواري كرد با تدابيري كه سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري پيش بيني كرده اند مسير حج كه تاكنون مطلوب بوده است تا پايان به خوبي ادامه يابد و زائران شادمان به كشور بازگردند.

سرپرست حجاج ايراني از عيد سعيد غدير بعنوان "عيدالله‌ الاكبر" نام برد و افزود: عيد سعيد غدير از بزرگترين اعياد اسلامي است و از غدير در آثار اسلامي ما به عيدالله‌الاكبر تعبير شده است.

وي با اشاره به اينكه زنده نگه‌داشتن غدير زنده نگه‌داشتن اسلام است، گفت: در پرتو ولايت است كه مي توانيم مسيرصحيح را طي كنيم.

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكرافزود: حضرت علي (ع) شخصيتي والا و الگويي كامل بعد از پيامبر اكرم (ص) براي انسان هايي است كه مي خواهند در مسير صحيح قدم بردارند و به كمال برسند.

وي درپايان از تلاش و زحمات تمامي كارگزاران حج كه موجب شدند حجاج با رضايت خاطر به كشور بازگردند تقدير كرد.

نماينده ولي فقيه در امور حج وزيارت افزود: خداوند را شاكر و سپاسگزاريم كه انتظار مقام معظم رهبري كه حجاج با عزت ، عظمت و افتخار به اين سرزمين بيايند، برآورده و برنامه هايمان بهتر از سال هاي قبل برگزار شد.برچسب ها:غدير - بعثه - پزشكي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: