دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/06/19 - 19:26 |

معاون حج و زيارت گيلان خبر داد:

زائران گيلاني حج تمتع ۹۶ امروز و فردا باز مي گردند

كريمي از بازگشت ۲۷۵ نفر از زائران حج تمتع استان خبر داد و گفت: ۸۲۴ حاجي گيلاني با سه پرواز امروز و فردا به استان باز مي‌گردند.
به گزارش پايگاه اطلاع راساني حج، رضا كريمي، معاون حج و زيارت استان گيلان در گفت وگو با خبرگزاري بين المللي قرآن(ايكنا) از گيلان، از بازگشت ۲۷۵ نفر از زائران حج تمتع استان خبر داد و اظهار كرد: اولين گروه از حجاج استان گيلان با پرواز شماره ۱۵۵۹ هواپيمايي ايران اير امروز، ۱۹ شهريور با استقبال مسئولان، وارد فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت شدند.

وي با بيان اينكه ۸۲۴ حاجي گيلاني در قالب ۶ كاروان از شهرهاي رشت، آستارا و لنگرود با سه پرواز امروز و فردا، ۱۹ و ۲۰ شهريور به استان باز مي گردند، افزود: امسال زائران حج تمتع گيلان در تاريخ هاي ۲۰ و ۲۱ مرداد عازم مكه مكرمه شدند و مدينه بعد بودند.

كريمي جوان ‌ترين حاجي گيلاني را ۲۶ ساله و كهنسال‌ترين آنها را ۸۸ ساله دانست و عنوان كرد: دومين و سومين گروه از حجاج استان نيز با پرواز ايران اير وارد فرودگاه بين المللي سردار جنگل رشت خواهند شد.

اين مقام مسئول بيان كرد: مستقبلين محترم مي توانند جهت اطلاع از آخرين وضعيت پروازها با اطلاعات پرواز فرودگاه سردار جنگل رشت به شماره تلفن هاي ۴ - ۳۳۷۲۷۰۰۱ تماس حاصل نموده و يا از سامانه اطلاعات پرواز فرودگاه سردار جنگل رشت به آدرس https://rasht.airport.ir/flight-info از تغييرات احتمالي پروازها مطلع گردند.

برچسب ها:حج96 - گيلان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: