سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/21 - 09:35 |

آغاز بازگشت حجاج كرمانشاهي از 28 شهريور

جانشين مديريت حج و زيارت استان كرمانشاه گفت: بازگشت حجاج كرمانشاهي از سرزمين وحي از روز 28 شهريور ماه آغاز مي شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از ايسنا، اسلام محمودي اظهار كرد: در موسم حج امسال هزار نفر از استان كرمانشاه راهي اين سفر معنوي شد و از آنجايي كه سفر حجاج استان به سرزمين وحي در قالب مدينه البعد صورت گرفت، كار بازگشت آنها از روز 28 شهريور آغاز مي شود.

وي ادامه داد: بازگشت حجاج استان كرمانشاه و حجاج استانهاي كردستان و ايلام كه از ايستگاه پروازي كرمانشاه انجام مي گيرد در طول سه روز (28، 29 و 30 شهريور) انجام خواهد گرفت.

محمودي با بيان اينكه هنوز ايران اير ساعت دقيق پروازهاي بازگشت حجاج استان را به ما اعلام نكرده، گفت: كار بازگشت حجاج استان در قالب پنج پرواز انجام مي گيرد.

جانشين مديريت حج و زيارت استان كرمانشاه همچنين با اشاره به آغاز روند صدور ويزاي اربعين گفت: بر اساس اطلاعيه وزارت كشور و سازمان حج و زيارتتنها معبر رسمي صدور ويزاي اربعين، ثبت نام در سايت اينترنتي سماح است و زائرين نبايد به افراد سودجو و دفاتري كه به صورت غيرمجاز اقدام به اين كار مي كنند، مراجعه داشته باشند.

وي خاطرنشان كرد: افراد پس از انجام ثبت نام در سايت سماح، براي تحويل مدارك خود بايد به يكي از دفاتر مجاز حج و زيارت در استان مراجعه و مبلغ مورد نيز كه حدود 190 هزار تومان است را به صورت اينترنتي واريز كنند.

محمودي تاكيد كرد: دفاتر حج و زيارت به هيچ وجه حق دريافت حتي يك ريال به صورت نقدي از زوار اربعين را ندارند.

اين مقام مسئول گفت: در حال حاضر 17 دفتر مجاز حج و زيارت در استان كرمانشاه داير است كه 13 مورد آن در شهر كرمانشاه مستقر هستند.

برچسب ها:حج96 - كرمانشاه - اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: