سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/23 - 13:02 |

نظافتي در مصاحبه اختصاصي با خبرگزاري صداوسيما؛

واريز هزينه‌هاي زائران اربعين فقط از طريق سامانه سماح

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت: بايد همه هزينه‌هاي زائران اربعين شامل رواديد، بيمه و درمان به ريال ايراني از طريق درگاه اينترنتي موجود در سامانه سماح واريز شود و بعد از واريز، متقاضيان تا ۴۸ ساعت فرصت دارند به دفاتر زيارتي براي تكميل ثبت نام مراجعه كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نثل از خبرگزاري صدا و سيما، حسن نظافتي افزود: زائران اربعين مانند سال گذشته براي ثبت نام مي‌توانند از هر كجا كه دسترسي به اينترنت دارند به وسيله سامانه سماح ثبت نام كنند.

وي با بيان اينكه سامانه از مردم مي‌خواهد تا نزديكترين دفتر زيارتي در اطراف خود را معرفي كنند گفت: اسامي تمام دفاتر مجاز در سامانه وجود دارد كه متقاضيان به راحتي مي‌توانند انتخاب كنند.

نظافتي افزود: بعد از واريز وجه در سامانه، متقاضيان بايد مدارك را كه شامل گذرنامه و دو قطعه عكس است تحويل دفتر زيارتي بدهند و دفاتر مدارك را به مراكز استان‌ها و سپس به كنسولگري عراق ارسال مي‌كنند.

مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت با بيان اينكه دفاتر موظف هستند رواديد را از كنسولگري عراق اخذ كنند و تحويل مردم دهند، گفت: اطلاعاتي همچون تاريخ رفت و برگشت، مرز خروجي و نحوه حمل و نقل زائران در سامانه سماح وجود دارد.

برچسب ها:عتبات - اربعين - نظافتي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: