دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/06/23 - 22:34 |

نارضايتي زائران از شركت‌هاي هواپيمايي منجر به لغو قرارداد آن‌ها مي‌شود

مديركل عتبات سازمان حج و زيارت گفت: شركت‌هاي هواپيمايي ايراني يا عراقي اگر رفتار نامناسب با زائران اربعين داشته باشند مشمول جريمه خواهند شد و يا قرارداد با آن‌ها لغو مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محسن نظافتي در مصاحبه اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما افزود: اگر گزارشي از كاروان‌ها و زائران مبني بر نارضايتي از شركت‌هاي هواپيمايي در سامانه سماح ثبت شود، پيگيري مي‌كنيم و تاكنون شكاياتي از هواپيمايي العراقيه داشتيم كه مدير دفتر آن‌ را احضار كرده و به وي تذكر داده ايم كه قول دادند رفتارشان را اصلاح كنند.

وي با بيان اينكه بخش اندكي از پروازهاي شركت هواپيمايي العراقيه به سازمان حج و زيارت وابسته است و ما نظارت‌هاي كافي را داريم گفت: اغلب پروازهاي اين شركت زير نظر سازمان هواپيمايي كشوري است و مردم بصورت آزاد با آن‌ها سفر مي‌كنند.

نظافتي افزود: العراقيه يك شركت هواپيمايي نوپاست و شايد هنوز به آداب و رفتارهاي ايراني‌ها آشنايي ندارد، ما تضمين‌هاي لازم را در اختيار داريم تا در صورت نارضايتي زائران با شركت‌ها برخورد كنيم.

در روزهاي گذشته شكايات زيادي از رفتار نامناسب پرسنل هواپيمايي شركت العراقيه با زائران ايراني گزارش شده است.برچسب ها:نظافتي - عتبات - حج و زيارت - هواپيمايي - اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: