پنجشنبه|02 فروردين 1397|04 رجب 1439|22 March 2018
زمان انتشار: 1396/07/02 - 09:31 |

حجت الاسلام والمسلمين اسماعيلي:

بنيانگذاري فرهنگ زيارت مهم‌ترين هدف روحانيت در پياده‌روي اربعين است

حجت الاسلام اسماعيلي مسئول كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين استان چهارمحال وبختياري در گردهمايي مبلغان اين استان با عنوان «طلايه داران تبليغ» ضمن تشريح اركان شكل دهنده ي جريان تبليغ ، مهم ترين هدف روحانيون و مبلغين در پياده روي اربعين را بنيانگذاري فرهنگ زيارت برشمردند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج حجت الاسلام اسماعيلي بزرگ ‌ترين تجمع ديني در دنيا را تجمع اربعين دانست و اظهار كرد: اين فرصت ارزشمند بهترين زمان براي اجراي برنامه هاي تبليغي و آموزشي توسط روحانيون و مبلغين است.

وي در ادامه رعايت دقيق قوانين كشور عراق و تهيه ويزا توسط زائران را يادآور شد و افزود: مبلغان و روحانيون بايد نكات اساسي در خصوص اجراي صحيح برنامه اربعين حسيني را به خوبي به مردم منتقل كنند تا اين فرصت معنوي تبديل به يك بحران و تهديد براي كشور نشود.

وي برگزاري پياده روي اربعين را نوعي مقابله با تهاجم فرهنگي استكبار جهاني دانست و گفت: اين گردهمايي عظيم نشانه اي از قدرت و وحدت تشيع است كه دشمنان به ويژه تفكر وهابيت هزينه زيادي در خصوص كم رنگ كردن آن انجام داده است اما اين حركت و اردوي عظيم و ميليوني هر سال با شكوه تر انجام مي شود.برچسب ها:چهارمحال - اربعين - طلايه داران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: