پنجشنبه|02 فروردين 1397|04 رجب 1439|22 March 2018
زمان انتشار: 1396/07/02 - 06:30 |

عبادت خدا سبب ايجاد غناي در انسان مي‌شود

حجت الاسلام اسفندياري با بيان اينكه امام حسين عليه السلام درباره عبادت فرمودند كه اگر ما خدا را عبادت كنيم او ما را غني مي كند، خاطرنشان كرد: فردي از ايشان پرسيد كه عبادت خدا چيست، كه آن حضرت نيز فرمودند اطاعت است و شامل اطاعت از امام زمان مي شود كه بايد دردستوركار قرار بگيرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام و المسلمين اسفندياري در سرداب حرم حضرت عباس عليه السلام، با اشاره به حديثي از امام صادق عليه السلام اظهار داشت: اين امام همام بهترين فريضه و واجب تريت واجبات را براي انسان شناخت خدا و اقرار به عبوديت و انجام اعمالي است كه لازمه عبوديت مي باشد.

وي با بيان اينكه امام حسين عليه السلام هم درباره عبادت فرمودند كه اگر ما خدا را عبادت كنيم او ما را غني مي كند ، خاطرنشان كرد: فردي از ايشان پرسيد كه عبادت خدا چيست، كه آن حضرت نيز فرمودند اطعات است و شامل اطاعت از امام زمان مي شود كه بايد دردستوركار قرار بگيرد.

حجت الاسلام و المسلمين اسفندياري ادامه داد: در قرآن دو نوع امام داريم كه يكي به سوي هدايت و ديگري به سوي آتش انسان را هدايت مي كند كه ما بايد با بصيرت امام هادي امت را بشناسيم و به او تمسك بجوييم.

برچسب ها:اسفندياري - محرم - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: