پنجشنبه|02 فروردين 1397|04 رجب 1439|22 March 2018
زمان انتشار: 1396/07/28 - 10:14 |

در ديدار نماينده بعثه مقام معظم رهبري مطرح شد؛

حمايت صندوق دانشجويي از كاروان هاي زيارتي/ افزايش مبلغ وام به دانشجويان زائر عتبات

در جلسه اي كه با حضور شماري از اعضاي صندوق دانشجويي در كربلا برگزار شد بر حمايت از سفرهاي زيارتي دانشگاهيان شد و تصميم بر آن شد تا برنامه ريزي مناسبي در اين زمينه صورت بگيرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، شماري از اعضاي صندوق دانشجويي كه اين روزها به عتبات سفر كرده اند در حاشيه همايش احلي من العسل دانشگاهيان با نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق به گفت وگو پرداختند و درباره سفر دانشجويي ديدگاه هاي مختلف را مطرح كردند.

ذالفقار يزدان مهر، رئيس صندوق رفاه دانشجويي در اين ديدار گفت: خوشبختانه امسال با هم افزايي كه با ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان داشتيم يك گام بلند برداشته شد و آن هم ارائه تسهيلات جهت تشرف دانشگاهيان عزيز به كربلاي معلي و نجف اشرف است.

وي افزود: طبق توافقنامه اي كه با حجت الاسلام والمسلمين فقيهي، رياست ستاد امضاء كرده ايم ، هم تعداد و هم ميزان وام را افزايش داديم.

يزدان مهر خاطر نشان كرد: خوشبختانه مبلغ وام از سه ميليون ريال به پانزده ميليون ريال براي دانشجوهاي متاهل و براي دانشجوهاي مجرد به ده ميليون ريال افزايش پيدا كرده است.

رئيس صندوق رفاه دانشجويي ادامه داد: ما پرداخت وام به زائرين اين دوره عتبات را از شهريور ماه آغاز كرده ايم و تا پايان مهرماه ادامه خواهد داشت و آمادگي اين را داريم كه در دوره بعد تعداد زيادي از دانشجويان عزيز را تحت پوشش اين وام قرار دهيم .

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، مسوول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري نيز در اين جلسه از سفرهاي دانشجويي به عتبات حمايت كرد و اعلام داشت كه بعثه مقام معظم رهبري در عراق براي هرگونه همكاري با سفرهاي زيارتي دانشجويان آمادگي دارد.

برچسب ها:دانشجويي - عتبات - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: