جمعه|04 خرداد 1397|09 رمضان 1439|25 May 2018
زمان انتشار: 1396/07/30 - 14:18 |

اطلاعيه سازمان حج و زيارت در خصوص هزينه ثبت نام زائران اربعين

سازمان حج و زيارت با انتشار اطلاعيه اي درمورد پرسش هاي مطرح شده در خصوص هزينه ثبت نام زايرين اربعين توضيحاتي داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سازمان حج و زيارت با توجه به پرسش هاي مطرح شده در خصوص هزينه ثبت نام زايرين اربعين، اطلاعيه اي منتشر كرد. دراين اطلاعيه آمده است:

همانگونه كه ملت شريف ايران استحضار دارند ستاد مركزي اربعين كشور (وزارت كشور) مسئوليت ساماندهي حركت عظيم اربعين را بر عهده دارد و سازمان حج و زيارت به عنوان يكي از كميته هاي زيرمجموعه و عضو ستاد مركزي اربعين صرفاً مسئوليت ثبت نام و اخذ رواديد بر اساس مصوبات و ضوابط ستاد مذكور را عهده دار مي باشد.

همانگونه كه در رسانه ها اعلام شد در پي تلاش هاي وزارت محترم كشور به عنوان رئيس ستاد اربعين كشور با هماهنگي وزارت محترم امور خارجه و بانك مركزي و مذاكره با سفارت عراق و مسئولين عراقي، سفارت عراق متقاعد شده است كه هزينه هاي صدور رواديد را به صورت ريالي دريافت نمايد. در همين راستا ستاد مركزي اربعين (وزارت كشور) به سازمان حج و زيارت كه در موضوع اربعين مجري مصوبات و تصميمات ستاد مذكور مي باشد، اعلام نمود كه ميزان هزينه ها در سامانه سماح طبق تصميم مذكور، (جمعاً با احتساب هزينه ريالي صدور رواديد و هزينه هاي پزشكي، بيمه و حق الزحمه دفاتر كارگزاران 199500 تومان) تغيير يابد و اجرايي شود.

لذا هزينه ريالي صدور رواديد كه اخيراً مطرح شده است با دستور ستاد محترم مركزي اربعين، در سامانه سماح منظور شده است.

«سازمان حج و زيارت»


برچسب ها:ثبت نام - هزينه - حج - سازمان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: