چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/08/16 - 19:43 |

فرمانده پليس فرودگاه‌هاي كشور:

سفر 140 هزار زائر اربعين حسيني با هواپيما به عراق

رئيس پليس فرودگاه گفت: در ايام اربعين 140 هزار زائر از 11 فرودگاه به عراق رفتند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سردار حسن مهري اظهار كرد: ۱۴۰ هزار مسافر از ۱۱ فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره)، مشهد، اصفهان، تبريز، كرمان، ساري، گرگان، يزد، اردبيل، ايلام و كيش به كربلاي معلي اعزام مي‌شوند و فرودگاه‌هاي كرمانشاه، اهواز و آبادان نيز پذيراي زائراني هستند كه قصد خروج از كشور از طريق مرز‌هاي زميني را دارند.

وي افزود: با تمهيدات پيش بيني شده توسط پليس فرودگاه و تعاملات و برگزاري جلسات با ارگان‌هاي دست‌اندر‌كار در اعزام زائران اربعين به لطف خداوند اين عمليات گسترده و حساس به بهترين شكل در حال برگزاري است.

فرمانده پليس فرودگاه‌هاي كشور خاطرنشان كرد: پليس فرودگاه با راه اندازي قرارگاه فرعي ابوذر و دريافت تدابير سلسله مراتب فرماندهي و همكاري با ديگر نهاد‌هاي فرودگاهي، تمام توان عملياتي خود را در خدمت‌رساني هرچه بيشتر به زوار اربعين حسيني (ع) به كار گرفته است.

اين مقام ارشد انتظامي گفت: بدي آب و هوا و شرايط جوي عراق در روز‌هاي گذشته و لغو يا تاخير برخي پرواز‌ها موجب نارضايتي شماري از مسافران شد كه خوشبختانه با در پيش گرفتن تدابير مناسب از سوي پليس فرودگاه و هماهنگي با مسئولان مسائل به خوبي مديريت شده و به آرامش رسيد.

وي با تاكيد براينكه تمامي اقدامات لازم براي تامين امنيت زائران در فرودگاه‌هاي كشور پيش‌بيني شده و انجام گرفته است، اظهار كرد: پيش از اجراي ماموريت اربعين جلسات توجيهي و آموزشي متعددي براي كاركنان برگزار و وظايف هربخش يا شخص به دقت مشخص شده تا هيچ گونه خلاء امنيتي در حوزه ماموريتي وجود نداشته باشد.

برچسب ها:عراق- فرودگاه امام خميني- اربعين حسيني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: