چهارشنبه|01 فروردين 1397|03 رجب 1439|21 March 2018
زمان انتشار: 1396/08/17 - 09:49 |

مسؤول نمايندگي بعثه رهبري در عراق :

خدمات موكب آستان حضرت معصومه(س) مثال‌زدني است

مسؤول نمايندگي بعثه رهبر معظم انقلاب در عراق گفت: خدماتي كه موكب آستان حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله عليها به زائران اربعين حسيني ارائه مي‌كند شايسته تقدير و مثال‌زدني است.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت‌الاسلام والمسلمين نجف نجفي روحاني در حاشيه بازديد از موكب آستان مقدس كريمه اهل بيت(س) در عمود ۱۰۸۰ مسير نجف به كربلا با اشاره به حضور چشمگير زائران در مسير پياده‌روي اربعين حسيني اظهار كرد: حركت اربعين كه بازخواني واقعه عاشوراست به لطف خداوند سال به سال با شكوه‌تر دنبال مي‌شود و موكب‌هايي كه امسال در كشور عراق و مسيرهاي منتهي به كربلا برپا شده‌اند نسبت به سال‌هاي گذشته از رشد خوبي در حوزه خدمات برخوردار هستند.

مسؤول نمايندگي بعثه رهبر معظم انقلاب اسلامي در عراق با اشاره به افزايش موكب‌هاي خدمات‌رساني به زائران در مسيرهاي پياده‌روي، تصريح كرد: يكي از ويژگي‌هايي كه در موكب‌هاي امسال مشاهده مي‌شود، توجه به مسائل فرهنگي از قبيل برگزاري نماز جماعت و مراسم عزاداري است.

وي در بخش ديگري از سخنان خود ضمن تقدير از فعاليت‌هاي موكب آستان حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله عليها، افزود: خوشبختانه فعاليت‌هاي گسترده تري نسبت به سال گدشته انجام داده است و اين انتظار هم مي‌رود كه هر سال اين فعاليت‌ها توسعه يابد.

حجت‌الاسلام والمسلمين نجفي روحاني ادامه داد: خوشبختانه فضايي كه امسال موكب آستان حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله عليها در اختيار زائران قرار داده است از نظر مساحت رشد چشمگيري داشته و اين موضوع باعث شده تا خدمات شايسته‌اي به زائران پياده روي اربعين حسيني ارائه شود؛ در مجموع خدماتي كه اين موكب ارائه مي‌كند شايسته تقدير و مثال‌زدني است.برچسب ها:اربعين - كميته فرهنگي - نجفي روحاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: