یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/08/18 - 17:39 |

بازديد لاله افتخاري ازموكب و نمايشگاه عكس شهداي بحرين دركربلا

همزمان با اربعين حسيني معاون امور بانوان كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين امروز( پنج شنبه 18 آبان) از موكب و نمايشگاه عكس شهداي بحرين ديدن كرد.


به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، دراين بازديد كه خانم فرزانه مشاور امور زنان سازمان اوقاف و امور خيريه نيزخانم افتخاري را همراهي مي كرد خانم بحراني مسئول نمايشگاه عكس شهداي بحرين در مورد جنبش اسلامي در اين كشور توضيحاتي ارائه كرد و گفت: مردم مسلمان بحرين تاكنون صدها شهيد و مجروح تقديم جنبش رهايي از ظلم و سلطه آل خليفه كرده و دراين راه رنج و مشقت هاي فراوني متحمل شده اند.

براساس اين گزارش ، لاله افتخاري معاون امور بانوان كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين دراين بازديد به شهادت رساندن زنان و كودكان بحريني را بر خلاف موازين بين المللي عنوان كرد و گفت: رژيم وابسته آل خليفه با انواع سلاح ها زنان و كودكان را در تظاهرات مسالمت آميزهدف قرار مي دهد و به شهادت مي رساند.

افتخاري همچنين ضمن بازديد از بخش هاي مختلف موكب و نمايشگاه عكس شهداي بحرين ، دفتر يادبود آن را امضا كرد.

گفتني است از اين نمايشگاه كه با هدف به نمايش گذاشتن رشادت مردم مسلمان اين سرزمين و يادبود آن ها در كربلاي معلي برپا شده است همه روزه تعداد زيادي از زائران اربعين حسيني بازديد مي كنند.
برچسب ها:اربعين - كميته فرهنگي - لاله افتخاري


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: