یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/08/19 - 11:10 |

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي ايلام:

خدمات رساني به زائران تا خروج كامل زائران ادامه دارد

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ايلام گفت: كليه سازمان ها و نهادهاي خدمات رسان بايد تا خروج آخرين گروه از زائران از مرز مهران خدمات رساني خود را ادامه دهند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سرهنگ محسن ناصري اظهار كرد: خدمات رساني به زائران كار يك شخص واحد يا سازمان خاصي نيست بلكه ارگان هاي متعددي در اين قضيه تاثير گذار هستند.

سرهنگ ناصري با بيان اينكه تاكنون بيش از 60 درصد زائران به كشور بازگشته اند، گفت: پليس راهور با تمام امكانات و توان تا خروج كامل زائران با حضور در معابر بصورت شبانه روزي حضور دارد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، با توجه به موج بازگشت زائران از طريق مرز بين المللي مهران هم اكنون حجم تردد در جاده هاي استان ايلام سنگين و روان است و مسير تردد زائران از مهران تا سه راهي سرابله يكطرفه شده است.

مرز بين المللي مهران به عنوان قدمگاه زائران عتبات عاليات از ابتداي ماه صفر تاكنون ميزبان بيش از 50 درصد زائران اربعين بوده است.

بر اساس تجربه سال هاي گذشته تعدادي از زائران 2 مرز شلمچه و چذابه نيز مرز مهران را براي بازگشت خود انتخاب مي كنند و برآورد مي شود حدود 60 درصد زائران ار طريق مرز مهران به كشور بازگردند.

برچسب ها:مرز شلمچه- زائران- پليس راهنمايي و رانندگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: