یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/08/19 - 11:10 |

پليس هشدار داد؛

زائران از مسيرهاي فرعي مرزي وارد كشور نشوند

جانشين معاون هماهنگ كننده نيروي انتظامي گفت: زائران براي ورود به كشور تنها از مسير پايانه هاي مرزي استفاده كرده و از راه فرعي وارد كشور نشوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سردار محسن فتحي زاده در حاشيه بازديد از پاسگاه‌هاي مرزي اطراف پايانه مرزي مهران، اظهارداشت: اربعين حسيني (ع)، روزي كه در تاريخ شيعه، از آن به عنوان روز بزرگي ياد شده و ما نيز در ايام راهپيمايي كنگره عظيم اربعين، مسئوليت امنيت و نظم آن را كه از حساسيت بالايي برخوردار است، برعهده داريم.

وي با بيان اينكه با توجه به حجم تردد زوار از پايانه مرزي مهران، تامين امنيت آن‌ها از اهميت بسزايي برخوردار است، تصريح كرد: به دليل وجود مرزبانان غيور و عزيز كه حافظ و پاسدار امنيت مرز‌هاي كشور هستند، هيچ نگراني براي تامين امنيت زوار نداريم.

جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا، ادامه داد: در اين ساعات شب، همه مرزبان را سرحال وخستگي ناپذيرمي بينم كه با عشق و ارادت وصف ناپذير خود به سيد و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين (ع)، از مرز‌ها حفاظت و مراقبت مي‌كنند.

وي خاطرنشان كرد: امسال امرزباني با تدابير اتخاذ شده، حراست و امنيت خوبي را در مرز مهران حاكم كرده است.

سردار فتحي زاده در خاتمه گفت: هموطنان عزيز كه قصد شركت در راهپيمايي بزرگ اربعين حسيني را دارند حتما از طريق مسير‌هاي قانوني وارد پايانه شوند و به هيچ عنوان وارد مسير‌هاي فرعي و غير قانوني كه در حوزه مناطق ممنوعه مرزي است، نشوند.

برچسب ها:نيروي انتظامي- مرز مهران- زائران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: