دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/08/20 - 12:05 |

توليت حرم حسيني در ديدرا اعضاي كميته فرهنگي اربعين مطرح كرد؛

روابط دوسويه ايران و عراق افزايش يابد/ تجليل از نظم و انضباط زائران اربعين

توليت حرم مطهر حسيني در ديدار اعضاي كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين، خواستار توسعه و گسترش روابط دو سويه ميان ملت ايران و عراق شد و از نظم و انضباط زائران ايراني در اربعين حسيني امسال تجليل كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام حميد احمدي، رييس كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين با حضور در منزل سيد جعفر موسوي، توليت حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام از هماهنگي و همكاري هاي توليت در ايام اربعين حسيني تقدير كرد.

وي افزود: خوشبختانه در اربعين امسال، برنامه هاي فرهنگي با هماهنگي عتبه بسيار روان و خوب برگزار شد و مسوولان عتبه و مديران بخش هاي مختلف همكاري و همراهي خوبي داشتند كه شايان تقدير و تشكر است كه اميدواريم هميشه در اين راه استوار باشند.

سيدجعفر موسوي، توليت حرم مطهر حضرت سيدالشهدا عليه السلام در اين ديدار از نظم و انضباط زائران ايراني تشكر كرد و گفت: خوشبختانه همكاري، هماهنگي و همراهي زائران ايراني و عراق هر سال نسبت به سال گذشته بهتر و بيشتر مي شود و امسال نيز مشكل اساسي را شاهد نبوديم.

وي افزود: امسال اربعين با حفظ امنيت و آرامش خوبي برگزار شد و زائران با مشكل خاصي روبه رو نبودند.

توليت حرم حسيني گفت: شعائر حسيني بهترين نقطه مشترك همه مسلمانان است كه مي توان حول محور اين شعار گردهم بياييند و امسال نيز مردم ايران و عراق به خاطر اشتراكات فراواني كه داشتند، حضور بي نظيري را در اربعين رقم زدند.

وي تاكيد كرد: اربعين فرصت بسيار خوبي براي روابط دوسويه ميان ملت ايران و عراق است و گسترش اين روابط در توسعه فرهنگي، علمي و اقتصادي دو كشور تاثير گزار خواهد بود.
برچسب ها:اربعين - كميته فرهنگي - كربلا - حميد احمدي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: