یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/08/21 - 09:07 |

اجراي طرح تكريم موكب داران عراقي در كاظمين/عكس

كميته فرهنگي و آموزشي ستاد مركزي اربعين، طرح تكريم از موكب داران عراقي را با حضور حجت الاسلام احمد احساني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين اجرا كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج، طرح تكريم از موكب‌داران عراقي به همت كميته فرهنگي آموزشي ستاد مركزي اربعين در مسير پياده روي نجف تا كربلا و شهرهاي كربلاي معلي، نجف اشرف و كاظمين برگزار شد.

در اين طرح با اهداي بسته‌هاي فرهنگي و معنوي، از ۱۰۰۰ موكب عراقي كه در ايام اربعين در حال خدمت‌رساني به زائران حسيني هستند، تقدير شد.

حجت‌الاسلام احمد احساني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين به نمايندگي از كميته فرهنگي آموزشي اربعين امروز در مواكب عراقي حضور يافت، ضمن ديدار و گفت‌وگو با مسئولان اين موكب‌ها از خدمات آنها در استقبال و پذيرايي از زائران اربعين حسيني(ع) قدرداني كردند.

در حاشيه اين مراسم حجت‌الاسلام احساني با بيان اين اينكه اين طرح براي دومين سال است اجرا مي‌شود، گفت: در مراسم اربعين، انسان با مشاهده ايثار، محبت، اخلاص و صداقت مردم شريف عراق درضيافت و پذيرايي از زائران، وجدان و اخلاقش واداشته مي‌شود كه نسبت به آنان خضوع و خشوع تكريم كند.
برچسب ها:اربعين - كميته فرهنگي - طرح تكريم - كاظمين - موكب عراقي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: