یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/08/22 - 08:47 |

با صدور پيامي

دانشجويان از ملت و دولت عراق در ميزباني زوار اربعين تقدير كردند

اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل با ارسال پيامي از ملت و دولت عراق در ميزباني از زوار اربعين تشكر كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل با ارسال پيام‌هايي جداگانه‌ به سفارت عراق در ايران و همچنين كنسولگري ايران در استان كربلا، از ملت و دولت عراق در ميزباني از زوار اربعين تشكر كرد.

در اين پيام آمده است:

"ملت معزز و دولت محترم كشور دوست و برادر عراق

هرچه از عاشوراي سال 61 هجري فاصله مي‌گيريم، عمق نفوذ قيام حسيني در دل و جان ملت‌هاي بيدار در سراسر جهان بيشتر مي‌شود و جنبه‌هاي بديعي از آن حادثه عظيم متبلور مي‌گردد.

پياده‌روي اربعين كه همواره مظهر عشق و دلدادگي و بيداري پيروان اهل بيت بوده است، در سايه رهبري حسين بن علي(ع) و علي‌رغم همه تهديدات امنيتي بدخواهان و دشمنان قسم خورده مسلمانان در منطقه پر آشوب غرب آسيا، با جمعيتي ميليوني تبديل به بزرگ‌ترين اجتماع انساني در جهان گشته است و حضور تمام قد و ايستادگي شيعيان حضرتش را در سراسر جهان به رخ مي‌كشاند و بزرگترين نماد وحدت مسلمين، عليه اقدامات تفرقه‌آميز دشمنان است.

از يك سو ميزباني با شكوه دولت و ملت بزرگ عراق از ميليون‌ها زائر حسيني و از سوي ديگر تامين حداكثري امنيت زوار شركت‌كننده در اين راهپيمايي عظيم نشان دهنده‌ محبت عميق و اخلاص اين مردم با كرامت به خاندان نبوت است.

تلاش‌هاي شبانه روزي و شوق به خدمتگذاري به زوار حضرت اباعبدالله الحسين(ع) از سوي شما در اجتماع بزرگ اربعين حسيني، اتحاديه انجمن‌هاي اسلامي دانشجويان مستقل را بر آن داشت تا به پاس اين مهمان نوازي فاخر از چند ميليون زائر ايراني و همچنين ميليون‌ها زائر از اروپا و آمريكا گرفته تا شرق آسيا، مراتب قدراني و سپاسگزاري صميمانه خود را به نمايندگي از بخش اعظمي از دانشجويان و جوانان عزيز جمهوري اسلامي ايران به حضورتان اهدا نمايد.

اميد است ثمره اين مجاهدت‌ها و خدمات ارزنده شما در راه امام حسين(ع)، رضاي خداوند منان، بركت و سعادت در زندگي و شفاعت اهل بيت در آخرت باشد.

با اتكال به خداي متعال، اميد آن داريم كه اين جلوه عظيم از قدرت‌نمايي مسلمين، به ظهور حضرت صاحب الزمان(عج)، آن عدالت‌گستر گيتي متصل شود و همه ملت هاي دنيا و مستضعفين سراسر عالم از شهد شيرين حكومت عدل مهدوي كه ادامه دهنده عدل نبوي است، بهره‌مند شوند،ان شاالله."

متن عربي اين نامه به شرح ذيل است:
برچسب ها:اربعين - دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: