چهارشنبه|01 فروردين 1397|03 رجب 1439|21 March 2018
زمان انتشار: 1396/08/22 - 17:40 |

توسط صدا و سيماي مركز زنجان صورت گرفت:

توليد وپخش بيش از ۴۱۰۰ دقيقه برنامه بمناسبت اربعين حسيني

بيش از ۴۱۰۰ دقيقه برنامه بمناسبت اربعين حسيني در صدا و سيماي مركز زنجان توليد و پخش شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، با فرا رسيدن اربعين حسيني مركز زنجان نيز برنامه ريزي گسترده اي را براي پوشش مراسمات و عزاداري هاي مختلف در استان و پرداخت شايسته به اين مناسبت مهم به ويژه پياده روي ميليوني اربعين انجام داده بود.

در اين راستا معاونتهاي توليدي مركز با بهره گيري از تمام توان خود اقدام به پوشش برنامه هاي اربعين كردند.

سيماي استاني مركز زنجان ويژه برنامه هاي متعددي را براي روز اربعين تدارك ديده بود. همچنين از چند روز مانده به اربعين حسيني نيز تمامي برنامه هاي سيما با شيب ملايم به اين مناسبت اختصاص يافته بود.

برنامه شاخص سيما در روز اربعين پوشش زنده دسته عزاداري حسينيه اعظم زنجان و همچنين پوشش زنده دو شب از عزاداري هاي حسينيه اعظم زنجان پيش از اربعين بود. علاوه بر اين پخش مستند فاخر اربعين در ۳۳ قسمت، نيز از ديگر برنامه شبكه اشراق بود.

در مجموع معاونت سيما بيش از ۲۱۵۰ دقيقه برنامه به اين مناسبت توليد، تأمين و پخش نمود. معاونت صدا نيز همانند سيما، با اختصاص اكثر برنامه روتين خود به موضوع اربعين سرور و سالار شهيدان، همنوا با مردم عزادار استان بود.

صداي استاني براي روز اربعين نيز ويژه برنامه هاي مختلفي را تدارك ديده بود كه از اهم آنها مي توان به برنامه «اربعين عاشقي» بود كه در دو بخش اجرا شد و يكي از اين بخشها نيز به مركز آذربايجان شرقي اجراي مشترك و زنده داشت.

صدا نيز در مجموع بيش از ۱۵۰۰ دقيقه برنامه در عزاي حضرت ابا عبدلله الحسين (ع) توليد، تأمين و پخش نمود.

معاونت خبر نيز همگام با ساير معاونتهاي توليدي مركز، پوشش درخور و شايسته اي را به برنامه اربعين حسيني صورت داد. در اين راستا خبر مركز ۲۲۴ گزارش و خبر اعم از گزارش خبري راديويي، تلويزيوني و مكتوب جمعاً به مدت ۴۳۰ دقيقه توليد و پخش نمود.

علاوه بر اين در اين ايام بيش از ۱۰۰ ارتباط تلويزيوني، راديويي، خبري با عتبات عاليات، مراكز استانها و مرزهاي كشور و همچنين اجراي زنده مشترك با برخي مراكز استانها، جمعاً به مدت بيش از ۱۰۰۰ دقيقه انجام شد تا نمايانگر تلاشهاي شبانه روزي و خستگي ناپذير همكاران در پوشش شايسته شكوه و عظمت اربعين حسيني باشد.

رسانه استاني در اين تلاش كرد با بهره گيري از تمام امكانات، تجهيزات و نيروي انساني خود در راستاي اعتلاي فرهنگ ناب عاشورا و پاسداشت و ترويج و تبيين مقاصد و اهداف قيام سرخ كربلا، قدم بردارد.برچسب ها:اربعين - رسانه ملي - زنجان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: