یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/08/23 - 14:19 |

هيات اعزامي رهبر معظم انقلاب از مشكلات مردم درمناطق زلزله زده گزارش مي دهند

هيات اعزامي رهبرمعظم انقلاب اسلامي به مناطق زلزله زده غرب كشور در پايان‌ ماموريت‌ خود گزارشي‌ از مناطق‌ مورد بازديد، مسائل‌ و مشكلاتي‌ را كه‌ مردم‌ با آنها در ميان‌ گذاشتند به‌ استحضار حضرت آيت الله خامنه اي مي رسانند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج از پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله العظمي خامنه اي، هيات اعزامي به نمايندگي از رهبر معظم انقلاب اسلامي به منظور بازديد و تهيه گزارش از مسائل و مشكلات مردم در مناطق زلزله زده صبح امروز - دوشنبه - وارد كرمانشاه شدند.

حجت‌الاسلام معزي نماينده ولي فقيه در هلال احمر و حجت‌الاسلام‌ و ‌المسلمين محمدي عراقي نماينده مجلس خبرگان رهبري در كرمانشاه در هيات اعزامي از جانب رهبر انقلاب حضور دارند تا از نزديك در جريان چگونگي عمليات نجات و امداد و ميزان خسارات وارده قرار گيرند.

نمايندگان‌ حضرت آيت‌الله خامنه‌اي‌ در پايان‌ ماموريت‌ خود گزارشي‌ از مناطق‌ مورد بازديد و مسائل‌ و مشكلاتي‌ را كه‌ مردم‌ با آنها در ميان‌ گذاشتند به‌ استحضار ايشان‌ خواهند رساند.

به گزارش ايرنا، زلزله اي به بزرگي 7.3 ريشتر ساعت 21 و 48 دقيقه شامگاه يكشنبه (بيست و يكم آبان ماه) استان كرمانشاه و مناطقي از عراق را لرزاند.

بر اساس اعلام مسئولان تا زمان ارسال خبر، زلزله غرب كشور 423 كشته و هفت هزار و 156 مصدوم برجا گذاشته است.

برچسب ها:زلزله - رهبرانقلاب


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: