دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/08/24 - 16:44 |

جابجايي بيش از ۶۰۰هزار زائر اربعين با ناوگان اتوبوسراني در مرز چذابه

شهردارمعنوي چذابه گفت: در ايام اربعين حسيني بيش از ۶۰۰هزار زائر اربعين حسيني در مرز چذابه با ناوگان اتوبوسراني اهواز، يزد و اراك جابجا شدند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از ايرنا،محمد رستم منش با اشاره به اينكه جابجايي زائران با 50 دستگاه اتوبوس شهرداري اهواز و 100دستگاه اتوبوس شهرداري هاي اراك و يزد انجام شد ، افزود: جابجايي اين تعداد زائر در مسيرهاي توقفگاه خودرو تا ابتداي مواكب و پايانه مرزي چذابه تا پايانه شيب عراق صورت گرفت.

وي با بيان اينكه هم اكنون نيز 15دستگاه اتوبوس شهرداري اهواز در پايانه مرزي چذابه براي جابجايي اندك زائراني كه از كربلا برگشته يا عازم عراق هستند فعاليت مي كنند، گفت: استقرار اين تعداد اتوبوس در مرز چذابه تا روز جمعه (27 آبان ماه) ادامه خواهد يافت و سپس به ناوگان اتوبوسراني اهواز ملحق مي شوند.

شهردار معنوي چذابه گفت: بيش از 20دستگاه اتوبوس برون شهري نيز براي انتقال زائران به شهرهاي خود ، همچنان در مرز چذابه فعال هستند.

در ايام اربعين حسيني حدود 380هزار زائر از گذرگاه مرزي چذابه و 650هزار زائر از پايانه مرزي شلمچه عازم عتبات عاليات شدند.

خدمت رساني مواكب مردمي در 2 پايانه مرزي چذابه و شلمچه روز سه شنبه اين هفته به طور رسمي پايان يافت.

در ايام اربعين حسيني حدود 800موكب مردمي در 2 پايانه شلمچه و چذابه و مسيرهاي منتهي به اين 2 پايانه مسئوليت خدمت رساني به زائران امام حسين(ع) را برعهده داشتند.


برچسب ها:اربعين - چذابه - اتوبوس - مرز


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: