دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/09/01 - 17:56 |

پيام تبريك نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت به مناسبت پيروزي برداعش

حجت الاسلام والمسلين قاضي عسكربا انتشار پيامي ، پيروزي رزمندگان جبهه مقاومت بر تروريست هاي تكفيري را تبريك گفت و نوشت: به لطف پروردگار و مقاومت جوانان مسلمان، داعش سرنگون شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر نماينده ولي فقيه درامورحج و زيارت با انتشارپيامي شكست و نابودي گروه داعش را تبريك گفت.

دراين پيام آمده است: پيروزي افتخارآميز مجاهدان راه خدا، رزمندگان شجاع و دلير جبهه مقاومت بر جبهه كفر و تزوير و عناصر از خدا بي خبر و وابسته به گروه داعش و استكبار جهاني را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله خامنه اي (دام ظله) خانواده هاي محترم شهداي مدافع حرم و عموم مسلمانان جهان تبريك و تهنيت عرض مي كنم.

دراين پيام با اشاره به اينكه مرجعيت شيعي و نقش بي بديل حضرت آيت الله العظمي سيستاني درعراق ، علامه مجاهد سيدحسن نصرالله و سردار سرلشكرپاسدارآقاي حاج قاسم سليماني در پيروزي هاي جبهه مقاومت و رهبري ها و هدايت هاي داهيانه رهبرمعظم انقلاب اسلامي در خلق اين حماسه بزرگ تاثيري مستقيم واثرگذار داشت، تصريح شده است: شكست داعش يكبار ديگر ثابت كرد كه درجبهه مبارزه با باطل ، پيروزي از آن حق است و باطل جز كفي بر روي آب چيز ديگري نيست.

در بخش ديگري ازاين پيام به اعترافات خانم كلينتون وزير خارجه اسبق آمريكا و اظهارات صريح و روشن رئيس جمهور فعلي اين كشور اشاره شده و آمده است : اين موارد بخوبي نشان ميدهد كه داعش با هدف ضربه واردكردن به بيداري اسلامي و جبهه مقاومت شكل گرفت لذا اين پيروزي، شكست مفتضحانه آمريكا و اذناب آن در منطقه محسوب مي شود.

دراين پيام تصريح شده است: با عنايات خداوند و مقاومت وايستادگي مدافعان و جوانان سرافراز مسلمان توطئه دشمنان شكست خورد وداعش سرنگون شد.

درپايان اين پيام آمده است: اين پيروزي و فتح بزرگ با فداكاري هاي مجاهدان ايراني، لبناني، عراقي، سوري، پاكستاني و افغانستاني رقم خورد و امروز جهان شاهد شرمساري حاميان جهاني و منطقه اي تروريست هاي تكفيري است .
برچسب ها:داعش - قاضي عسكر - پيروزي - شكست


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: