پنجشنبه|03 خرداد 1397|08 رمضان 1439|24 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/08 - 12:21 |

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق:

گفتار بي‌عمل اثر گذار نيست

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق در جمع روحانيون كاروان هاي اعزامي به كربلا با تاكيد بر رعايت رفتار و اخلاق نيكو در تمامي امور، گفت: گفتار بي عمل اثر گذار نيست .
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج در كربلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق در جمع روحانيون كاروان هاي اعزامي به كربلا با تاكيد بر رعايت رفتار و اخلاق نيكو در تمامي امور، گفت: گفتار بي عمل اثر گذار نيست .

وي خاطر نشان كرد: گفتار بايد دل پسند ، زيبا و همراه با وتكريم مخاطب باشد كه در اين صورت در مخاطب اثر مي گذارد .

وي با بيان اينكه سخن بايد پاك و طيب باشد، ديگر آنكه بايد سخن خوب گفتن و گفتن سخنان خوب و موضوعات آن بايد به نحوي باشد كه در طرف مقابل باور ايجاد كند. وخوب سخن گفت ودر مجموع بايد سخنان بر اساس اكرام به طرف مقابل بيان شده و موجب ارتباط ودوستي هرچه بيشترگردد.

در ادامه اين نشست حجت الاسلام والمسلمين بهجتي نماينده بعثه در كربلا نيز با بيان برخي احاديث در خصوص آداب و معاشرت در اسلام و به سوالات حضار نيز پاسخ داد.

در اين نشست همچنين حجت الاسلام والمسلمين عسكري كارشناس مسئول فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري با ارايه گزارشي در خصوص انجام مسايل فرهنگي بعثه حضار در نشست را به رعايت هرچه بيشتر مسايل فرهنگي در كاروان ها دعوت كرد.

حجت الاسلام والمسلمين حسيني مطلق رابط بعثه نيز در اين نشست در خصوص برخي مسايل به خصوص رعايت نظم وانضباط سخناني را بيان داشت.

نشست روحانيون كاروان ها با نماينده بعثه مقام معظم رهبري وديگر مسئولان با پرسش و پاسخ به كار خود پايان داد.


برچسب ها:نجفي روحاني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: