جمعه|04 خرداد 1397|09 رمضان 1439|25 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/08 - 13:47 |

رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي در ديدار با سفير اندونزي عنوان كرد:

حجاج اندونزي از مسير ايران به حج بروند

علي‌اصغر مونسان در ديدار سفير اندونزي در تهران گفت: آمادگي داريم كه حجاج اندونزي از مسير شهر‌هايي مثل شيراز كه ظرفيت خوبي براي پذيرايي از حجاج را دارند، به حج بروند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، رئيس سازمان ميراث ‌فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در ديدار با سفير اندونزي گفت: آمادگي داريم كه حجاج اندونزي از مسير شهر‌هايي مثل شيراز كه ظرفيت خوبي براي پذيرايي از حجاج را دارند، به حج بروند.

صنايع دستي و گردشگري، علي‌اصغر مونسان در ديدار سفير اندونزي در تهران با بيان اينكه روابط خوب دو كشور ايران و اندونزي از قديم وجود داشته افزود: با توجه به جمعيت و پتانسيل‌هاي موجود در ايران و اندونزي، و جاذبه‌هاي تاريخي، طبيعي و... ايران حجم گردشگري كه بين دو كشور مبادله مي‌شود كم است و بايد با اقدامات و برنامه‌هاي مشترك اين ميزان را افزايش داد.

معاون رئيس‌جمهوري تصريح كرد: ابتدا كميته‌هاي فني گردشگري بين دو كشور فعال شود. هچنين بايد برنامه‌هاي فرهنگي متنوعي را براي معرفي دو كشور تدارك ببينيم، برگزاري شب‌ها و هفته‌هاي فرهنگي اندونزي در ايران و شب‌ها و هفته‌هاي فرهنگي ايران در اندونزي مي‌تواند يكي از اين برنامه‌ها باشد.

برچسب ها:ايران - اندونزي - حج تمتع


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: