دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/12 - 16:58 |

حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي:

شناخت عظمت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) موجب معرفت افزايي مي شود

حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي از سخنرانان بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي گفت: به هر ميزان كه شناخت ما از مقام و عظمت امام حسين (ع) بيشترشود به همان ميزان معرفت ما نيز افزايش مي يابد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج در كربلاي معلي ، حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي كه در جمع زائران حسيني در سرداب علقمي حرم مطهرحضرت اباالفضل العباس (ع) سخن مي گفت، اظهار داشت: شناخت هرچه بيشترعظمت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) موجب افزايش اجر و ثواب در زيارت و توسل بيشتر مي گردد.

وي با تاكيد بر اينكه زيارت آقا امام حسين (ع) از ارزش و ثواب بسيار بالايي برخوردار است كه قابل شمارش نيست، افزود: هر فردي كه به هر نوعي موفق به زيارت سيد الشهدا (ع) شود آنچنان پاداشي از سوي خداوند براي او در نظر گرفته مي شود كه به حد و اندازه بوده و نمي توان ثواب آن را شمارش كرد.

به گفته وي، در اين ارتباط علاوه بر زيارت ، اشك بر مصيبت امام حسين (ع) و لعن قاتلان هر كدام داراي اجر و پاداشي است كه معصومين نيز به اين امور سفارش كرده اند.

گفتني است در پايان اين آيين حاج احمد زماني از مداحان بعثه مقام معظم رهبري با نوحه خواني و مداحي زائران حسيني را به فيض رساند.برچسب ها:صمدي - سرداب - زائران


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: