دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/12 - 23:27 |

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي:

تبيلغ بايد رسا و شفاف ونشاط آور باشد

حجت الاسلام والمسلمين بهجتي نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي گفت: اگر تبليغات بر اساس بيان رسا و شفاف انجام شود تاثير بسزايي در بين مخاطبان خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج در كربلاي معلي ، حجت الاسلام والمسلمين بهجتي در جمع روحانيون كاروان هاي اعزامي به كربلا اظهار داشت: روشني بيان و صراحت در گفتار اثر گذاري بسياري بالايي در بين مخاطبان دارد كه به همين منظور بايد در بحث تبليغات از آن استفاده كرد.

وي همچنين با تاكيد بر اينكه ارشاد و راهنمايي داراي شرايط خاصي اما با ظرافت و روش هاي متفاوتي هستند ، خاطر نشان كرد: شرط گذاري در تبليغات داراي آثار سويي است كه به ضد تبلغ تبديل مي شود كه بايد از آن پرهيز كرد.

حجت الاسلام والمسلمين بهجتي بيان داشت: البته در اين ميان مهرباني و مدارا كردن نيز از ديگر مقوله هايي است كه بايد در تبليغات از آن استفاده كرد.

گفتني است در ادامه اين نشست همچنين حجت الاسلام والمسلمين عسكري كارشناس مسئول فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري نيز گزارشي از نحوه ارايه فعاليت هاي فرهنگي بعثه عنوان كرد.

حجت الاسلام والمسلمين حسيني مطلق رابط بعثه مقام معظم رهبري در كربلا نيز در اين نشست گزارش از وضعيت كاروان هاي اعزامي به كربلا عنوان كرد.

لازم به ذكر است در خاتمه اين جلسه برخي روحانيون با مطرح كردن مسايل و مشكلات خود در كاروان ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
برچسب ها:روحانيون - كاروانه - بهجتي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: