دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/13 - 10:33 |

حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي:

دشمنان اسلام به دنبال فاصله انداختن بين مردم و اهل بيت (ع) هستند

حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي از سخنرانان بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي گفت: مردم بايد براي در امان ماندن از دست دشمنان پيرو ولي امر مسلمين باشند زيرا دشمنان اسلام به دنبال فاصله انداختن بين مردم و اهل بيت (ع) هستند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج در كربلاي معلي ، حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي كه در جمع زائران حسيني در سرداب علقمي در حرم مطهر حضرت اباالفضل العباس ع سخن مي گفت، اظهار داشت: توسل به خاندان عصمت و طهارت ع موجب پيروزي و در نهايت شكست دشمنان خواهد شد.

وي در بخش ديگري از سخنان خود در خصوص عالم و آگاه گفت: برخي از مردم عالم رباني هستند زيرا هم خود ساخته اند و هم آگاه هستند.

وي با بيان اينكه يا بايد عالم باشيد و يا دنباله رو علما باشيد تا به انحراف كشيده نشويد، گفت: عالم رباني داراي منزلت و مقام بلندي است و مردم بايد سعي كنند با مسجد و روحانيون ارتباط تنگاتنگي داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمين صمدي يزدي تصريح كرد: عالم رباني هم بايد علم داشته باشد و هم با آگاهي اهل عمل باشد و از نظر تقوا به بالاترين جايگاه رسيده باشد.

وي خاطر نشان كرد: مردم بايد از علما استفاده كنند تا گرفتار انحرافات نشده و از مسير درست خارج نشوند.

در يايان اين مراسم نوحه خواني و سينه زني زائران حسيني با صداي حاج احمد زماني از مداحان بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي برگزار شد.


برچسب ها:صمدي - دشمنان - اهل بيت ع


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: