دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/09/16 - 13:21 |

راهپيمايي در حمايت از مردم مظلوم فلسطين پس از نماز جمعه

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان تهران گفت : مردم استان تهران پس از اقامه نماز سياسي عبادي جمعه در حمايت از مردم مظلوم فلسطين و اعلام انزجار از تصميم رئيس جمهور آمريكا در انتقال سفارت خانه اين كشور به قدس شريف ،راهپيمايي مي كنند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج حجت الاسلام سيد محسن محمودي گفت : سياست هاي خصمانه دولت آمريكا و حمايت از رژيم غاصب و اشغالگر قدس ، اوج دشمني با جهان اسلام است و مردم ايران اسلامي در اعتراض به اين تصميم پس از اقامه نماز سياسي عبادي جمعه راهپيمايي اعتراض آميز برپا مي كنند.

وي افزود : مردم استان تهران نيز پس از اقامه نماز جمعه در 38 نقطه از استان در صفوفي به هم فشرده ، در راهپيمايي اعتراض آميز شركت مي كنند تا ضمن اعلام حمايت از مردم مظلوم فلسطين ، ا نزجار خود را در تصميم رئيس جمهور آمريكا مبني بر انتقال سفارت خانه اين كشور به قدس شريف اعلام كنند.

وي تصريح كرد: دفاع از مردم مظلوم فلسطين ازآرمان هاي انقلاب اسلامي ملت ايران است و ملت ايران هيچ گاه از اين آرمان دست بر نمي دارند.

كنگره آمريكا در سال 1995 ميلادي، قانوني را به تصويب رساند كه به ‌موجب آن سفارتخانه آمريكا بايد به قدس منتقل شود، اما رؤساي جمهوري آمريكا هر يك پس از ديگري، اجراي اين مصوبه را هر 6 ماه به تعويق انداختند.

ترامپ رئيس جمهور آمريكا شب گذشته دستور انتقال سفارت خانه اين كشور به قدس شريف را امضا كرد كه اين اقدام با موجي از مخالفت هاي جهاني مواجه شد.

منبع: ايرنا

برچسب ها:قدس


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: