دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/09/30 - 11:17 |

پيام رهبر معظم انقلاب به اجلاس سراسري نماز

حضرت آيت الله خامنه‌اي در پيامي به بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز با تأكيد بر لزوم بكارگيري همه امكانات براي دعوت به نماز، افزودند: برگزاركنندگان اين گردهمايي ساليانه اين توفيق بزرگ الهي را قدر بدانند و با پافشاري بر اين خط مستقيم، بدانند كه خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حضرت آيت الله خامنه‌اي در پيامي به بيست و ششمين اجلاس سراسري نماز با تأكيد بر لزوم بكارگيري همه امكانات براي دعوت به نماز، افزودند: برگزاركنندگان اين گردهمايي ساليانه اين توفيق بزرگ الهي را قدر بدانند و با پافشاري بر اين خط مستقيم، بدانند كه خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.

متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به اين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

دعوت به نماز، دعوت به زيباترين جلوه‌هاي زندگي است، زيرا نماز، فصلي از زندگي است كه در آن انسان در برابر آفريننده و دارنده‌ همه‌ نيكي ها و زيبائي ها، به عرض نيازي عاشقانه ميپردازد و بر عيار زيبائي و نيكي روان و دل خويش ميافزايد. اين حجم عظيم و زبان مؤثرِ توصيه به ذكر و نماز در قرآن و حديث، نشانه‌ي همين ويژگي در دعوت به نماز است. بندگان صالح و نيكوكار خداوند بايد اين را درسي براي خود بدانند و به نماز دعوت كنند. مسئولان مؤمن در نظام اسلامي بايد امكانات گسترده‌ي خود را در خدمت اين دعوت بگذارند. روحاني، معلّم، مربّي، مدير و مسئول در همه جا مخاطبان و دائره‌ نفوذ خود را به اين سو بكشانند و از آنان دعوت‌كننده به خدا و نماز بسازند.

شما برگزاركنندگان اين گردهمائي ساليانه بويژه عالم مجاهد و با اخلاص حجة‌الاسلام آقاي قرائتي، اين توفيق بزرگ الهي را قدر بدانيد و بر اين خط مستقيم پاي بفشاريد و بدانيد -و مي‌دانيد- كه خدا با صابران و استقامت‌ورزان است.

والسلام عليكم و رحمة‌الله

سيّدعلي خامنه‌اي

برچسب ها:رهبرانقلاب - نماز


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: