دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/03 - 17:28 |

بارگذاري متن 1500 جلد كتاب در كتابخانه تخصصي حج

مدير مسؤول پايگاه اطلاع‌رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري از بارگذاري متن هزار و 583 جلد كتاب در حوزه حج و عتبات در كتابخانه تخصصي حج خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت‌الاسلام روزبه بركت رضايي در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به محتواي پايگاه تخصصي حج و زيارت اظهار كرد: اين پايگاه اطلاعات و آموزش‌هايي در زمينه اماكن مقدسه و متبركه به مخاطبان ارائه مي‌دهد كه براي آنها در سفرهاي زيارتي مفيد است.

وي خاطرنشان كرد: كتابخانه تخصصي حج از جمله ظرفيت‌هاي موجود در اين حوزه است كه مجموعه‌اي از كتب الكترونيكي و مقالات را شامل مي‌شود كه براي زائران عتبات و محققان بسيار مفيد است و اطلاعاتي در زمينه حج و عتبات در آن ارائه مي‌شود.

مدير مسؤول پايگاه اطلاع‌رساني حج وابسته به بعثه مقام معظم رهبري با اشاره به تعداد كتاب‌‌هاي كتابخانه تخصصي حج گفت: متن هزار و 538 جلد كتاب در حوزه حج و زيارت در اين كتابخانه وجود دارد كه برخي از فرمت‌هاي آنها را مي‌توان در تلفن همراه استفاده كرد.

وي عنوان كرد: در بخش اماكن اين پايگاه 10 شهر وجود دارد كه با انتخاب هر يك از آنها اطلاعاتي در زمينه اماكن مذهبي اين بخش ارائه مي‌شود و اماكن زيارتي و بزرگان مدفون را نشان مي‌دهد.

بركت رضايي با اشاره به توليد 12 عنوان نرم‌افزار گفت: از جمله اين نرم‌افزارها مي‌توان به كتابخانه جامع حج، كتابخانه زائر، همراه زائر، كتابخانه اعتقادات و پاسخ به شبهات، كتابخانه اسرار و معارف حج و... اشاره كرد كه همه اين نرم افزارها امكان ذخيره‌سازي دارد.

وي خاطرنشان كرد: در بخش پاسخ به شبهات پرسش‌هايي همراه پاسخ‌هاي آنها بر اساس آيات و روايات ذكر شده است و در بخش دانشنامه آزاد مدخل‌هاي تخصصي در زمينه حج و زيارت به مخاطبان ارائه مي‌شود.

براي مشاهده وبگاه كتابخانه تخصصي حج و زيارت اينجا را كليك كنيد.

برچسب ها:تازه هاي نشر - كتابخانه - نرم افزار - بركت رضايي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: