چهارشنبه|05 ارديبهشت 1397|08 شعبان 1439|25 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/03 - 10:28 |

با اكثريت آراي نمايندگان مجلس و فرياد «مرگ بر اسرائيل» و «مرگ بر آمريكا»

دو فوريت طرح اعلام بيت‌المقدس به عنوان پايتخت هميشگي فلسطين تصويب شد

الحاق يك تبصره‌ با مضمون اينكه بيت‌المقدس پايتخت هميشگي فلسطين خواهد بود، به ماده يك قانون حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين به صورت دوفوريتي در مجلس بررسي خواهد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، با رأي اكثريت نمايندگان مجلس، طرح الحاق يك تبصره به ماده يك قانون حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين با قيد دو فوريت بررسي خواهد شد.

بنا بر اين گزارش، پس از سخنان مخالف و موافق دو فوريتي بررسي شدن طرح مذكور كه عنوان مي‌دارد «بيت‌المقدس پايتخت هميشگي كشور فلسطين خواهد بود» وكلاي ملت با 187 رأي موافق، 15 رأي مخالف و 9 رأي ممتنع از مجموع 233 نماينده حاضر در صحن، آن را تصويب كردند.

پس از اعلام تصويب دو فوريت الحاق اين تبصره به ماده يك قانون حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين، نمايندگان مجلس فرياد «مرگ بر اسرائيل» و «مرگ بر آمريكا» سر دادند.

براساس اين گزارش، محمدرضا تابش نماينده مردم اردكان در مجلس به عنوان مخالف دو فوريتي بررسي شدن اين طرح گفت كه قبلاً در كانون حمايت از انقلاب اسلامي مردم فلسطين، پايتختي قدس مصوب شده است و نه دو فوريت و نه اصل طرح الحاق يك تبصره به ماده يك آن قانون موضوعيت ندارد.

به گزارش فارس،‌جهانبخش محبي‌نيا نماينده مردم تكاب و مياندوآب به عنوان موافق خاطرنشان كرد: اين الحاقيه جهت تأكيد بر پايتختي بيت‌المقدس براي فلسطين مطرح شده است و من از همه نمايندگان با گرايش‌هاي مختلف اصولگرا و اصلاح‌طلب مي‌خواهم كه دو فوريت آن را جهت حمايت از مردم مظلوم فلسطين تصويب كند.

منبع: فارس

برچسب ها:فلسطين - قدس


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: