دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/04 - 08:01 |

گودرزي:

حماسه پياده‌روي اربعين نتيجه مشاركت مردمي بود

قائم‌ مقام رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات در امور اربعين كشور گفت: در پياده‌روي اربعين حسيني تمام خدمات به صورت مردمي انجام شد درواقع اين حماسه به همت مردم خلق شد و بخش دولتي فقط نظارت و تأمين زيرساخت‌ها را بر عهده داشت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، جمشيد گودرزي، قائم‌ مقام رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات در امور اربعين كشور، در جلسه تقدير از عوامل ستاد اربعين استان مركزي كه در استانداري برگزار شد گفت: زحمات مردم استان مركزي در پياده روي اربعين قابل تقدير است امسال، بيش از يك ميليون و ۲۰۰ هزار نفر در مرزها اسكان داده شدند.

وي ادامه داد: همچنين از بيش از يك ميليون و ۴۰۰ هزار زائر در هر وعده، پذيرايي شد، تمام خدمات به صورت مردمي انجام شد در واقع اين حماسه به همت مردم خلق شد و بخش دولتي فقط نظارت و تأمين زيرساخت‌ها را بر عهده داشت. استان مركزي با حدود ۲۸ موكب در سطح استان و پذيرايي از ۳۰ تا ۴۰ هزار زائر در هر وعده غذايي، بسيار قدرتمند در راهپيمايي اربعين حسيني حاضر شد.

گودرزي با اشاره به خدمات شهري استان مركزي در ايام اربعين گفت: امسال اقدامات خوبي از جمله شناسنامه‌دار كردن يك‌هزار و ۸۰۰ موكب انجام شد كه اميدواريم سال آينده با همكاري عراق روند صدور پروانه موكب‌ها تسهيل شود امسال خدمت رساني به زوار در بعد كمي و كيفي پيشرفت قابل توجهي داشت.

منبع: ايكنا

برچسب ها:اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: