یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/05 - 13:30 |

مي‌توان از مدل اربعين در مواقع بحراني استفاده كرد

رييس ستاد مركزي اربعين حسيني گفت: مي توان از مدل مديريت مردمي اربعين در مواقع بروز بحران هم استفاده كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حسين ذوالفقاري ديشب در نشست ستاد مركزي اربعين حسيني ضمن تقدير از دست اندركاران مراسم گقت: امسال بعد از مراسم اربعين حادثه زلزله به وقوع پيوست و حتي دوستان امكانات را براي اين مهم به كار گرفتند كه بايد از مدل مديريتي مردمي در اربعين جهت مديريت بحران‌هاي كشور استفاده كنيم.

وي تصريح كرد: مبناي كار اربعين عقيدتي و ولايتي است و همه مديران و كارمندان كشور تلاش كردند در برنامه‌ريزي‌ها و هماهنگي‌ها و اقدامات اين موارد را مدنظر قرار دهند هرچند كه مشكلاتي وجود داشته ولي با جمع‌بندي پيش‌بيني‌ها تلاش داريم اين امر در سال 97 بهتر از سال گذشته باشد.

رييس ستاد مركزي اربعين افزود: به دنبال آن هستيم تا از مرز چيلات و همچنين مرز خسروي در اربعين سال آينده جهت تردد زائرين اربعين بهره‌برداري كنيم اما اين در حالي است كه بايد زيرساخت‌ها هم براي اين موضوع فراهم شود.

ذوالفقاري تاكيد كرد: برآورد آن است كه بهبود كيفي را در موضوع اربعين بعد از خارج شدن شرايط اضطراري خدمات به زائرين فراهم آوريم و اين مهم امسال انجام گرفت.

وي گفت: با استفاده از سياست‌هاي بالادستي و تدابير مقام معظم رهبري به دنبال بهره‌برداري كيفي از مراسم اربعين خواهيم بود و به طور حتم سال اينده شرايط اربعين روان و مناسب خواهد بود.

برچسب ها:اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: