یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/07 - 09:54 |

حجت الاسلام والمسلمين وزيري:

دنيا در تب و تاب آشنا شدن با اسلام است

حجت الاسلام والمسلمين سيد محمود وزيري از سخنرانان بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي گفت: با توجه به حقايق نهفته در اسلام ناب محمدي(ص) دنيا هر روز در مقايسه با روز گذشته در تب و تاب آشنا شدن با اسلام است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي ، حجت الاسلام والمسلمين وزيري همچنين در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به برخي روايات ، افزود: تقوا كه همان بايد ها و نبايدهاي الهي است را رعايت كنيد و اخلاق و رفتار خود را هرچه بيشتر كنترل نمايد.

وي همچنين با اشاره به زلزله هاي اخيرگفت: چگونه است با چند ثانيه زلزله بسياري از مردم وحشت زده به خيابان ها آمده و به فكرنجات خويش هستند اما كسي به فكرزلزله قيامت نيست.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي همچنين در خطاب به زائران سيد الشهدا(ع) گفت: قدردان فرصت مغتنمي كه خداوند براي زيارت به شما عنايت كرده باشيد و سعي كنيد بيشترين اوقات خود را در حرم هاي مطهربا قرائت قرآن كريم، دعا و نيايش بگذرانيد.

حجت الاسلام والمسلمين وزيري ادامه داد: زائران حسيني بايد پس از زيارت آقا سيد الشهدا(ع) بيش از گذشته مراقب رفتار و اعمال خود باشند و تقواي الهي را بيش از پيش رعايت كنند.

در پايان اين مراسم همچنين آيين نوحه خواني و سينه زني توسط مداح بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي به انجام رسيد.
برچسب ها:وزيري - معارف - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: