پنجشنبه|06 ارديبهشت 1397|09 شعبان 1439|26 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/08 - 12:47 |

مركز مشاوره خانواده در عتبات مقدس ايران و عراق راه‌اندازي مي‌شود

معاون فرهنگي سازمان اوقاف از راه اندازي مركز مشاوره خانواده در عتبات مقدس ايران و عراق خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام 'احمد شرفخاني' شامگاه پنجشنبه در حاشيه بازديد نمايندگان 17 توليت آستان‌ مقدس و بقاع متبرك جهان اسلام از امامزاده آقا علي عباس (ع) بادرود نطنز به خبرنگاران گفت: يكي از مسائل بسيار مهمي كه بايد در اماكن متبركه نسبت به آن توجه ويژه داشت، خانواده است كه در نشست توليت عتبات و بقاع متبركه جهان اسلام پيگيري اين مهم مصوب شد.

وي افزود: يك مركز مشاوره خانواده در همه عتبات مقدس و بقعه هاي متبركه در كشورهاي ايران و عراق راه اندازي مي شود و برنامه هاي آموزشي مهارت هاي زندگي به صورت كوتاه مدت و بلند مدت براي جلوگيري از بروز آسيب هاي اجتماعي در جامعه يكي از هدف هاي ايجاد اين مركزهاي مشاوره است.

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان اوقاف و امور خيريه كشور در ادامه بيان كرد: مسائل حقوقي، فرهنگي، عمراني، مديريتي و تكريم زائران و توسعه امور زيارتي در نشستي با حضور نمايندگان توليت عتبات و بقاع متبركه جهان اسلام بحث و بررسي شد.

وي هم‌افزايي و همگرايي ميان فعاليت‌هاي فرهنگي و قرآني به ويژه در بخش آموزش و پژوهش، مديريت آستان‌هاي متبرك، احياي موقوفات و فناوري اطلاعات را از ديگر هدف هاي اين نشست عنوان كرد و از ميزباني نشست توليت عتبات مقدس و بقعه هاي متبركه جهان اسلام در فروردين ماه 1397 توسط توليت آستان مقدس كاظمين (ع) خبر داد.


برچسب ها:عتبات - زائران - موقوفات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: