یکشنبه|02 ارديبهشت 1397|05 شعبان 1439|22 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/09 - 08:00 |

حجت‌الاسلام مهدوي رفع؛

مأموريت اصلي تشكل‌هاي مردمي ترويج سبك زندگي رضوي است

مسئول نهضت نهج‌البلاغه خواني گفت: ترويج سبك زندگي رضوي مأموريت اصلي تشكل‌هاي مردمي است.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني حج از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام‌والمسلمين حميدرضا مهدوي ارفع در همايش كرسي‌هاي آزادانديشي اظهار كرد: لايه‌هاي فرهنگ كه همان مباني فكري گفتمان انقلابي را تشكيل مي‌دهد، داراي بخش‌هاي مختلفي است كه در برخي حوزه‌ها نيازمند توجه بيشتري است.

وي افزود: در حوزه رفتارشناسي توجه خوبي انجام‌شده اين در حالي است كه در حوزه انديشه و مباني فكري توجهي به آن نشده و نياز است تا تحول بزرگي رقم بخورد.

وي يكي از راهكارهاي موجود را بازگشت به منابع اصلي دين يعني قرآن و نهج‌البلاغه عنوان كرد و افزود: منابع اصلي ما تنها زبان تأثيرگذاري است كه به زبان فطرت صحبت مي‌كنند و همه را در خود جمع مي‌كند.

مسئول نهضت نهج‌البلاغه خواني بيان كرد: ما بايد از اين نشست‌ها استفاده بهينه كنيم و بتوانيم تفسير درستي از فلسفه حضور در عرصه‌هاي فرهنگي، سياسي و اجتماعي در بستر انقلاب اسلامي را ارائه دهيم.

وي تأكيد كرد: ضروري است تا از شعارزدگي فاصله گرفته و با مرور و تبيين دغدغه‌ها، آسيب‌ها را شناسايي و حركتي روبه‌جلو داشته باشيم و اساساً فلسفه حضور تشكل‌ها نيز نقد و بررسي آسيب‌ها و داشتن ارتباط مداوم است.

پرهيز از كادر سازي، داشتن انسجام و تشكيلات قوي همراه باروحيه انقلابي، داشتن نوآوري و خلاقيت و استفاده از نشان‌هاي جذاب و به‌روز در جهت جذب حداكثري مخاطب از موضوعاتي بود كه وي بر آن تأكيد كرد.برچسب ها:مشهد - سبك زندگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: