دوشنبه|25 تير 1397|02 ذی القعده 1439|16 July 2018
زمان انتشار: 1396/10/09 - 10:11 |

9دي يادآور كور شدن چشم فتنه

عهد عاشوراييان امروز تكرار مي‌شود

امروز هفتمين سالگرد حماسه مردمي 9 دي در سراسر كشور است و مردم دوباره در حمايت از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي به خيابان‌ها خواهند آمد تا عهد عاشوراييان دوباره تكرار شود.
پايگاه اطلاع رساني حج: مردم هميشه در صحنه ايران بار ديگر در 9 دي 1388 خورشيدي با حضور آگاهانه و مقتدرانه خويش و با بيعت دوباره با آرمان هاي انقلاب حماسه اي جاودان و به ياد ماندني را خلق كردند. نمايش بصيرت و هوشياري ملت مومن و غيرتمند در اين حماسه باشكوه، چنان تجلي يافت كه آيت الله خامنه اي مقام معظم رهبري در اين باره فرمودند:

«9دي جلوه‌اي از توطئه‌ دشمنان بود؛ فتنه بود. فتنه يعني افرادي شعارهاي حق را با محتواي صددرصد باطل مطرح كنند، بياورند براي فريب دادن مردم. اما ناكام شدند. هدف از ايجاد فتنه، گمراه كردن مردم است.

شما ملاحظه كنيد؛ مردم ما در مقابله‌ با فتنه، خودشان به پا خاستند. نهم دي در سرتاسر كشور مشت محكمي به دهان فتنه‌گران زد. اين كار را خود مردم كردند. اين حركت - همان طوري كه گويندگان و بزرگان و همه بارها گفته‌اند - يك حركت خودجوش بود؛ اين خيلي معنا دارد؛ اين نشانه‌ آن است كه اين مردم بيدارند، هشيارند. دشمنان ما بايد اين پيام را بگيرند. آن افرادي كه خيال مي كنند مي توانند ميان نظام و ميان مردم جدايي بيندازند، ببينند و بفهمند كه اين نظام، نظام خود مردم است، مال مردم است.

امتياز نظام ما به اين است كه متعلق به مردم است. آن افرادي كه با همه‌ وجود نظام جمهوري اسلامي را و اسلام را و اين پرچم برافراشته را در اين كشور نگه داشته‌اند، در درجه‌ اول خود مردمند؛ دشمنان ما اين را بفهمند. سردمداران دولت هاي مستكبر و در رأس آنها آمريكا عليه ملت ما حرف مي زنند، توطئه مي كنند، گاهي شعار مي دهند، گاهي اظهارات مزوّرانه مي كنند، گاهي صريحاً دشمني مي كنند، گاهي در لفافه مي برند؛ اينها همه براي اين است كه تحليل درستي از مسايل ايران و شناخت درستي از ملت ايران ندارند. ملت ما ملت بيداري است، ملت هشياري است.»

درايت، تدبر و مديريت مقام معظم رهبري در آن برهه حساس سبب شد تا جامعه گرفتار دسيسه هاي دشمنان نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد. 9 دي 1388 خورشيدي به عنوان حماسه بزرگ حضور ميليوني مردم در دفاع از آرمان هاي انقلاب و تجديد ميثاق با ولي فقيه، در تاريخ انقلاب اسلامي ثبت شده است.

امروز، پس از هفت سال مردم ولايت مدار بار ديگر با رهبر و مقتداي خود پيمان مي بندند و با هوشياري و بردباري مشكلات پيش رو را با توكل بر خدا و اميد به آينده روشن پشت سرخواهند گذاشت.برچسب ها:رهبرانقلاب - بصيرت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: