چهارشنبه|05 ارديبهشت 1397|08 شعبان 1439|25 April 2018
زمان انتشار: 1396/10/11 - 11:21 |

مسئول بعثه مقام معظم رهبري در كربلا:

امانت‌داري موجب افزايش روزي مادي و معنوي است

حجت الاسلام والمسلمين بهجتي مسئول بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي گفت: امانت داري از نشانه هاي مومن و از جمله عوامل افزايش روزي مادي و معنوي است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام والمسلمين بهجتي كه در جمع روحانيون كاروان هاي اعزامي به كربلا سخن مي گفت، افزود: به فرمايش امام صادق (ع) حسن خلق و برخورد مناسب با مردم و نيز دعا براي ديگران از ديگرعوامل افزايش روزي مادي و معنوي است.

به گفته وي، داشتن نيت خوب ، جلوگيري زبان از آلوده شدن به گناه، صدقه و استغفار در پيشگاه حق تعالي نيز از عوامل افزايش روزي مادي و معنوني به شمار مي رود.

مسئول بعثه مقام معظم رهبري در كربلاي معلي با تاكيد بر اينكه گناه موجب كاهش روزي انسان خواهد شد، تصريح كرد: صله رحم و نيكي به خانواده نيز موجب افزايش روزي مي شود.

حجت الاسلام والمسلمين بهجتي با بيان اينكه سحرخيز بودن از نشانه هاي مومنين و يكي از عوامل افزايش روزي است، گفت: با طهارت بودن نيز از ديگر عواملي است كه افزايش روزي مادي و معنوي را به دنبال خواهد داشت.

وي همچنين در بخش ديگري از سخنان خود در خصوص بركات زيارت آقا سيد الشهدا(ع) افزود: زيارت آقا امام حسين (ع) باعث طول عمر و بركت مادي و معنوي زائران حسيني خواهد شد.

وي اظهار داشت: زيارت حضرت اباعبدالله الحسين (ع) همچنين باعث ريزش بسياري از گناهان و حتي دفع كننده بلاياست .برچسب ها:كربلا - روحانيون


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: